مقامات قضایی همدان نتایج سناریوی به آتش کشیدن مقبره استر و مردخای را منتشر کنند

مقامات قضایی همدان نتایج سناریوی به آتش کشیدن مقبره استر و مردخای را منتشر کنند

[ad_1]

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان همدان در خصوص سناریوی به آتش کشیدن مقبره استر و مردخای در این شهر بیانیه‌ای صادر کرد.

در این بیانیه آمده است:
در روز‌های اخیر رسانه‌های معاند با طرح ادعای واهی به آتش کشیدن مقبره استر و مردخای سعی در فضاسازی رسانه‌ای و دور کردن اذهان از مسئله فلسطین و روز قدس کردند. موضوعی که کذب بودن آن در بازدید و اظهار نظر به هنگام رئیس انجمن کلیمیان، کاملا مشخص گردید.

رژیم غاصب صهیونیستی برای پوشاندن جنایت‌های اخیرش و به حاشیه کشاندن روز جهانی قدس می‌باشد. همچنان که در گذشته با ساختن افسانه هلوکاست چهره‌ای مظلوم از خودش را در جهان نشان داده است.
این ادعا در حالی مطرح می‌شود که، حمله به آثار فرهنگی و تاریخی از اقدامات اسرائیل غاصب و آمریکای جهانخوار است، که علاوه بر تهاجم هر روزه و حمله به جان و مال و ناموس بشریت و پشتیبانی از فعالیت‌های تروریستی گروه‌هایی مانند داعش و کشور‌هایی که آن‌ها را گاو شیرده می‌خوانند، رسما ۵۲ نقطه تاریخی و فرهنگی کشورمان را تهدید کردند و در عراق و سوریه و یمن این اقدامات را عملی کردند و آثار تاریخی و فرهنگی آن‌ها را تخریب کردند و قدس شریف را که میراث ادیان الهی یهودیت، مسیحیت و اسلام است را بار‌ها مورد تعرض قرار دادند؛ لذا

 

بدینوسیله بسیج دانشجویی استان همدان هر گونه ارتباط خود را با این اتفاق مضحک و ساختگی تکذیب می‌نماید؛ و اعلام میکند، همانطور که در انهدام پهپاد گلوبال هاوک و پایگاه آمریکایی عین الاسد آشکار شد، بسیجیان هرجا که لازم باشد ترس و واهمه‌ای از برخورد صریح و قوی با دشمن ندارند و مطمئنا اقداماتشان را آشکارا انجام خواهند داد و به همگان اعلام خواهند نمود.

 

و مجددا قاطعانه هشدار میدهد در صورت انجام هر گونه اقدام در خصوص اجرای طرح معامله قرن و ادامه جنایت‌ها علیه مردم مسلمان و مظلوم فلسطین از طرف سگ نگهبان آمریکا در منطقه، اقدام متقابل بسیج دانشجوئی به همان کیفیتی خواهد بود که در بیانیه قبلی گفته شد و آن اقدام تبدیل این مکان به کنسولگری فلسطین عزیز خواهد بود و بدانید اقدامات ما در مقابل دشمنان اسلام قاطع، آشکارا و صریح انجام میشود؛ و همانا وعده الهی نزدیک خواهد بود و بزودی لکه ننگین جهان یعنی رژیم صهیونیستی از نقشه جهان زدوده خواهد شد.

 

همچنین از مقامات قضایی استان درخواست میشود ضمن پرداختن به ابعاد و عوامل این سناریو و بررسی علت مشکل ذخیره سازی فیلم‌های مربوطه، نتایج تحقیقات خود را به اطلاع عموم برسانند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *