همایش «آشنایی با خدمت سربازی در شرکت‌های دانش‌بنیان» فردا، ۳۱ اردیبهشت برگزار می‌شود

همایش «آشنایی با خدمت سربازی در شرکت‌های دانش‌بنیان» فردا، ۳۱ اردیبهشت برگزار می‌شود

[ad_1]

به گزارش گروه فناوري خبرگزاري دانشجو، تسهیلات در نظر گرفته شده در حوزه خدمت سربازی برای شرکت‌های دانش بنیان و فناور، از جمله موضوعاتی است که از سوی فعالان زیست بوم همواره مورد سوال قرار می‌گیرد. برای پاسخگویی به این سوالات یک همایش سراسری برگزار می‌شود.

انجام خدمت مقدس نظام وظیفه در شرکت‌های دانش بنیان از جمله امتیازاتی است که برای ادامه فعالیت کارکنان کلیدی این مجموعه‌ها در نظر گرفته شده است. بر این اساس مرکز شرکت‌ها و موسسات دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، یک همایش آنلاین برگزار کرده است تا به سوالات مختلف مطرح شده از سوی شرکت‌های دانش‌بنیان در این حوزه پاسخ دهد.

این گردهمایی مجازی در روز چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ساعت ۱۱ برگزار خواهد شد. شرکت کنندگان در این همایش می‌توانند با جزئیات مسئله امریه در شرکت‌های دانش بنیان آشنا شوند و پاسخ سوالات خود را در مورد پروژه جایگزین خدمت در صنایع دولتی و کشوری از کارشناس این برنامه جویا شوند.

پروژه جایگزین خدمت در شرکت‌های دانش بنیان و شرایط شخص متقاضی و شرکت جهت کسب امتیازات فناورانه، از جمله دیگر سرفصل‌های پیش بینی شده برای این همایش است.

امتیازات فناورانه و علمی لازم جهت کسب و احراز صلاحیت برای استفاده از فرآیند و سمهیه شرکت‌های فناور، دانش بنیان، مراکز رشد، شتابدهنده‌ها و دیگر نهاد‌ها، از جمله دیگر رئوسی است که در این همایش به آن پرداخته می‌شود. علاقه مندان می‌توانند جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت bizservices.ir مراجعه کنند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *