دبیر حرف درستی می‌زند/ ما هم از هفت‌خوان رستم عبور کردیم

دبیر حرف درستی می‌زند/ ما هم از هفت‌خوان رستم عبور کردیم

[ad_1]

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو قنبری در مورد حاشیه‌هایی که پیرامون اجرای چرخه انتخابی تیم ملی کشتی ایجاد شده است، اظهار داشت: برگزاری انتخابی تیم ملی همیشه و در هر شرایطی خوب است. علیرضا دبیر حرف درستی می‌زند. من نمی‌دانم چرا باید با این حرف موضع داشت. ملی‌پوش کشتی باید با مسابقه انتخابی به عضویت تیم ملی دربیاید.

وی با اشاره به زمان قهرمانی خودش، تأکید کرد: ما هم مسابقه انتخابی می‌دادیم، نه یک بار، بلکه چند بار و بعد صاحب دوبنده تیم ملی می‌شدیم. همان سالی که من ملی‌پوش شدم، در مسابقات قهرمان کشوری به مقام اول رسیدم، بعد در لیگ همه ۸۴ کیلویی‌ها را بردم. در جام تختی هم اول شدم و تازه آن وقت بود که برای تیم ملی انتخاب شدم و البته در آخر محرومم کردند و مرا به جهانی نیویورک که حقم بود، نبردند.

قنبری ادامه داد: باید هفت‌خوان رستم را پشت سر می‌گذاشتیم تا ملی‌پوش شویم. اینکه حالا هم قرار باشد ملی‌پوش با مسابقه و خودش انتخاب شود، کار درستی است. به نظر من دبیر کار درستی انجام می‌دهد. انتخابی تیم ملی باید ملاک اصلی کشتی باشد. دبیر رئیس فدراسیون است و می‌خواهد حتماً ملی‌پوشان با این روش انتخاب شوند.

وی یادآور شد: دبیر همدوره ما بوده و ما در همه انتخابی‌ها شرکت می‌کردیم. آن زمان هم محمدرضا طالقانی رئیس بود و قطعاً نظرات او اجرا می‌شد. برخی می‌گویند همه چیز دست ما باشد و خودمان انتخاب کنیم که این اشتباه است.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *