اولویت حضور در دانشگاه باهنر کرمان از ۱۷ خرداد با دانشجویان تحصیلات تکمیلی است

اولویت حضور در دانشگاه باهنر کرمان از ۱۷ خرداد با دانشجویان تحصیلات تکمیلی است

[ad_1]

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، معاونت آموزشی و دانشجویی دانشگاه شهید باهنر کرمان طی اطلاعیه به پرسش‌های دانشجویان در خصوص ابهامات موجود پاسخ داده است.

بر این اساس ادامه آموزش در نیمسال جاری در تمامی مقاطع تحصیلی دانشگاه شهیدباهنر، کماکان به شیوه الکترونیکی بوده و تاکنون مجوزی جهت بازگشایی خوابگاه و غذاخوری صادر نشده است. دانشجویان در کلیه مقاطع تحصیلی قبل از هرگونه اقدامی، از نحوه اسکان خود در خوابگاه از ۱۷ خرداد به بعد اطلاعات دقیق را از اداره خوابگاه‌ها اخذ نمایند. شماره تماس اداره خوابگاه‌ها در ساعات اداری، ۳۳۲۵۷۶۱۴ و ۳۱۳۲۲۸۲۷ (با کد ۰۳۴ جهت تماس از خارج استان) اعلام می‌شود.

 

بیشتر بخوانید:شایان ذکر است که اولویت حضور از ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ با دانشجویان تحصیلات تکمیلی جهت انجام امور پایان نامه و رساله بوده و آموزش ایشان نیز کماکان به شیوه الکترونیکی است. اسکان درخوابگاه برای این دسته از دانشجویان عزیز نیز پس از صدور مجوز‌های ذیربط و نیازمند هماهنگی با اداره خوابگاه‌ها است.

همچنین نحوه (حضوری یا الکترونیکی) و تاریخ برگزاری امتحانات پایان نیمسال، رسماً از سوی اداره خدمات آموزشی دانشگاه در اسرع وقت اعلام خواهد شد.

در این اطلاعیه به دانشجویان اکیداً توصیه شده که در ارزیابی‌های مستمر، آزمون‌های طول نیمسال، تکالیف، تمرین‌ها و کوئیز‌های اعلامی از سوی استادان شرکت فعال داشته باشند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *