captcha

کشف ۳۵ دستگاه خودرو احتکار شده در غرب پایتخت

[ad_1]

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، سرهنگ ” علی محمدی” در تشریح این خبر اظهار داشت: در پایش‌های اطلاعاتی به دست آمد، مالک پارکینگ خودرویی در حوالی اتوبان باکری تعداد قابل توجهی از انواع خودرو‌های ایرانی و خارجی دپو و جمع آوری کرده است ماموران انتظامی را بر آن داشت تا رسیدگی به این موضوع را در دستور کار خود قرار دهند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه تحقیقات پلیسی نشان از صحت خبر داشت، گفت: هویت مالک پارکینگ و عامل احتکار شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی روز گذشته تیمی از مأموران پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی به نشانی اعلامی اعزام شدند.

وی با اشاره به دستگیری هر دو متهم پرونده، افزود: در بازرسی از این پارکینگ ۳۵ دستگاه انواع خورو شامل: ۸ دستگاه تیبا، ۷ دستگاه پراید، ۵ دستگاه ساینا، ۶ دستگاه پژو ۲۰۶، ۵ دستگاه پژو ۴۰۵، یک دستگاه هایما، ۳ دستگاه ال نود کشف و مالک پارکینگ و عامل احتکار را نیز برای ادامه تحقیقات پلیسی به پلیس امنیت عمومی انتقال یافتند.

رئیس پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی پایتخت با بیان اینکه ارزش ریالی خودرو‌های کشف شده حدود ۵۰ میلیارد ریال برآورد شده است، خاطرنشان کرد: متهمان پس از تحقیقات اولیه به دادسرا ناحیه ۳۲ جرائم اقتصادی معرفی شدند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *