شهید سردار سلیمانی؛ غایب بزرگ روز قدس / اسرائیل غده‌ای سرطانی در منطقه است

شهید سردار سلیمانی؛ غایب بزرگ روز قدس / اسرائیل غده‌ای سرطانی در منطقه است

[ad_1]

حمیدرضا ترقی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجو، پیرامون اهمیت روز جهانی قدس شریف، اظهار داشت: همواره کشور‌های عربی به دنبال سازش با آمریکا هستند و به آرمان فلسطین خیانت می‌کنند تا حدی می‌توان گفت که تلاش‌های آمریکا برای جلب رضایت اعراب در حمایت از فلسطین، نتیجه داده است.

وی ادامه داد: اگرچه اتحادیه عرب در قبال اقدام صهیونیست‌ها برای اشغال کرانه باختری موضع گرفته است اما به نظر می‌رسد که تلاش آمریکا برای به رسمیت شناختن اسرائیل و تشکیل دولت عبری به ثمر نشسته و طبیعتاً این با خواسته ملت فلسطین و جهان اسلام مغایر است.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی تصریح کرد: اسرائیل نقش برجسته‌ای را در ایجاد تفرقه در جهان اسلام، حمایت از گروه‌های تکفیری و تخریب اماکن مذهبی ایفا می‌کند. اسرائیل تنها دشمن ملت فلسطین نیست بلکه غده سرطانی در منطقه است.

ترقی گفت: این رژیم جعلی با حمایت آمریکا و انگلیس در منطقه تشکیل شد تا جلوی رشد اسلام را در جهان بگیرد و ما هم باید از ملت فلسطین و آرمان آزادی قدس شریف حمایت کنیم.

وی افزود: اسرائیل سدی در برابر رشد و گسترش جهان اسلام و مانع زمینه‌ساز حکومت جهانی حضرت ولیعصر است. فلسطین مسئله اصلی جهان اسلام است و برخی جریان‌ها می‌خواستند که مسئله فلسطین را به یک موضوع ناسیونالیستی و عربی تبدیل کند ولی امام راحل (ره) مانع این تحریف شد.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی عنوان کرد: امسال به دلیل شیوع ویروس منحوس کرونا، مردم نمی‌توانند در راهپیمایی روز قدس ابراز احساسات خود را از آرمان فلسطین اعلام کنند و ملت باید در روز جهانی قدس شریف، در فضای مجازی حملات گسترده‌ای را علیه اسرائیل و صهیونیست‌ها شکل بدهند.

وی بیان داشت: شهید سردار سلیمانی در مراسم قدس امسال، دیگر میان مردم نیست و به لطف مجاهدت‌های این شهید بزرگوار و شهدای مدافع حرم، موقعیت اسرائیل در جهان به لحاظ سیاسی و استراتژیک در حال تضعیف است.

 

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *