captcha

تجمع عصر امروز دانشجویان به صورت محدود و در پاسخ به دغدغه‌های رهبر انقلاب صورت می‌گیرد

[ad_1]

امیررضا حضرتی، دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی خراسان رضوی در گفتگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، با اشاره به اینکه شیوع کرونا باعث شده روز قدس امسال به صورت حضوری برگزار نمی‌شود، اظهار کرد: برنامه‌ای از سوی بسیج دانشجویی استان برنامه ریزی شده که پس از سخنرانی رهبری و نزدیک افطار به صورت محدود و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی مقابل درب اصلی دانشگاه‌های خود تجمع می‌کنیم.

حضرتی بیان کرد: ساعت ۱۹ امروز تعداد محدودی از دانشجویان هر دانشگاه به نمایندگی از دانشجویان تجمع محدودی را مقابل دانشگاه خود برپا می‌کنند و به صورت پخش زنده اینستاگرامی یا با استفاده از دیگر امکانات فضای مجازی، از تجمع خود ویدئو‌هایی را منتشر می‌کنند.

به گفته دبیر تبیین بسیج دانشجویی خراسان رضوی در پایان این تجمعات بیانیه‌ای قرائت می‌شود.

وی توضیح داد: اصل برگزاری این تجمع لبیک به فرمایشات رهبر انقلاب است که براساس دستورات و توصیه‌های ایشان به عنوان یکی از فوری‌ترین وظایف جبهه مقاومت، دانشجویان، نخبگان سیاسی، ملت غیور ایران و دغدغه‌مندان مساله فلسطین، کم رنگ نشدن این مساله از افکار عمومی جهانیان است.

حضرتی با اشاره به تلاش‌های عده‌ای در سطح بین المللی و داخلی برای کم رنگ کردن مساله فلسطین، گفت: یکی از وظایف اصلی ما مبارزه با این مساله است؛ وظیفه‌ای که در راستای منویات رهبر انقلاب نیز به شمار می‌رود.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *