جلسات دفاع پایان‌نامه‌های ارشد و دکتری دانشگاه رازی از ۱۷ خرداد حضوری برگزار می‌شود

جلسات دفاع پایان‌نامه‌های ارشد و دکتری دانشگاه رازی از ۱۷ خرداد حضوری برگزار می‌شود

[ad_1]

علی سلیمی، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه رازی کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، در خصوص شیوه برگزاری فعالیت‌های حضوری تحصیلات تکمیلی گفت: پیرو تصمیمات اخیر ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر امکان بازگشایی دانشگاه‌ها برای انجام فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی مقاطع تحصیلات تکمیلی، برخی از فعالیت‌های دانشگاه از ۱۷ خرداد با رعایت دستورالعلمل‌های بهداشتی به صورت حضوری برگزار می‌شوند.

سلیمی اضافه کرد: بر این اساس، جلسه‌های تصویب پروپوزال، پیش دفاع و دفاع از پایان نامه‌های کارشناسی ارشد و رساله‌های دکتری دانشگاه رازی به صورت حضوری و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار خواهند شد.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه رازی کرمانشاه خاطرنشان کرد: برگزاری حضوری این جلسات با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و دستورالعمل‌های بهداشتی صورت می‌گیرد و این جلسات بدون حضور مهمانان برگزار خواهند شد.

وی ابراز کرد: علاوه بر آن، در صورت برگزاری جلسه حضوری، داوران خارجی باید به صورت مجازی در جلسه شرکت کنند و در صورت وجود استاد راهنمای دوم یا استاد مشاور از سایر دانشگاه ها، مشارکت آنان نیز مجازی خواهد بود.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *