مهاجم پرسپولیس جورج بست شد!

مهاجم پرسپولیس جورج بست شد!

[ad_1]

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، آنتونی استوکس، بازیکن ایرلندی پرسپولیس در بین سال های 2010 تا 2016 برای سلتیک بازی می کرد و در این سالها موفق شد 58 بار نیز برای این تیم بزرگ بازی کند. اما جان هیوز این بازیکن را ستاره بااستعدادی خواند که قدر خودش را ندانسته است.

جان هیوز گفت: “من هرگز نمی دانم چگونه به شما بگویم که استوکس در 9 بازی اول خود موفق به گلزنی شد و این نشان می دهد زمان چقدر سریع می گذرد. او تنها 31 سال دارد و هنوز هم می توانست در سلتیک حضور داشته باشد. من خودم در سن 31 سالگی به سلتیک رفتم و آنجا بود که به اوج دوران ورزشی ام رسیدم.

او شاید به خودش بگوید باید بیشتر در سلتیک بازی می کرد و بازی های بیشتری در این داشت، اما یکی از با استعدادی ترین بازیکنانی است که من با آنها کار کردم. اگر استوکس اراده بیشتری داشت این اتفاق رخ می داد.

استوکس می توانست حرفه درخشان تری داشته باشد اما شرایط برای او نیز مانند همه نوابغ و شبیه جورج بست پیش رفت. من با استوکس در این سالها در تماس بوده ام، اما اخیرا کمی ارتباطم را با او از دست داده ام.

استوکس یک پسر بزرگ با اخلاقی سرکش اما دوست داشتنی بود که تا هر زمان که ممکن بود در تمرین حضور می یافت. من هرگز با استوکس مشکلی نداشتم. من بارها از خود او می خواستم قدر خودش را بداند و استوکس به من می گفت هنوز یک بازیکن جوان است. شما باید مراقب چنین بازیکنانی باشید تا وقتی که سایر بازیکنان آنها را بپذیرند، زیرا آنها می دانند که چنین بازیکنانی برنده مسابقه هستند. استوکس در همان بازی های ابتدایی موفق شد گل های فراوانی به ثمر برساند و سه هت تریک نیز به ثبت رساند.”

آنتونی استوکس که در نیم فصل گذشته به عضویت تیم پرسپولیس درآمد بعد از سفر سرخپوشان به دبی در امارات  دیگر به تمرینات پرسپولیس مراجعه نکرد.

این بازیکن در حال حاضر  وضعیت نامشخصی در فوتبال ایران دارد اگرچه در بین هواداران فوتبال در ایران و بعد از اتفاقاتی که او فصل گذشته با تراکتورسازی را رقم زد هیچ کس از این رفتار تعجب  نکرد ،همانطور که بی نظمی های  جرج بست و حاشیه های عجیب و غریبش در دوران افول فوتبالی دیگر باعث حیرت کسی نمی شد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *