ستاره آرژانتینی یوونتوس جدا خواهد شد؟

ستاره آرژانتینی یوونتوس جدا خواهد شد؟

[ad_1]

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، به نظر می رسد یوونتوس در تابستان امسال به دنبال خرید یک مهاجم طراز اول است و اگر این اتفاق رخ دهد، جدایی گونسالو ایگواین از بیانکونری قطعی خواهد بود. مادر این مهاجم 32 ساله دچار بیماری شدیدی شده و به همین اخبار حاکی از احتمال بازگشت او به آرژانتین است.

از ریورپلاته به عنوان جدی ترین مشتری گونسالو ایگواین نام برده شده است و البته باشگاه های از لیگ برتر مانند ولورهمپتون و نیوکاسل نیز بی میل به خرید او نیستند. گونسالو ایگواین تجربه چندان خوبی از بازی در لیگ برتر و چلسی نداشت و باید دید آیا او حاضر به بازگشت دوباره به انگلیس خواهد بود یا خیر.

اما امروز نشریه توتواسپورت در گزارشی مدعی شد بیانکونری مشکلی با جدایی گونسالو ایگواین ندارد، اما کمتر از رقم 18 میلیون یورویی حاضر به فروش این بازیکن نخواهد شد. بیانکونری برای گرفتن ایگواین از ناپولی در سال 2016 مبلغ هنگفت 90 میلیون یورو را پرداخت کردند و او در 139 بازی موفق به زدن 63 گل شد که هشت تای آن در فصل جاری به ثمر رسیده است. اگر یوونتوس موفق به فروش ایگواین با رقم مورد نظرش نشود، ممکن است او تا پایان قراردادش تا تابستان سال 2021 در تورین بماند و آنگاه یووه را به مقصد باشگاه مورد علاقه اش ترک کند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *