مسابقات کتاب‌خوانی «هشت بهشت» در دانشگاه تهران برگزار می‌شود

مسابقات کتاب‌خوانی «هشت بهشت» در دانشگاه تهران برگزار می‌شود

[ad_1]

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، به نقل از دانشگاه تهران، مجموعه مسابقات کتاب‌خوانی «هشت بهشت»، برای دانشگاه‌های منطقه یک (تهران و البرز) برگزار می‌شود. در قالب این طرح هر ماه یک کتاب و یک مسابقه برگزارمی‌شود و هر مسابقه ۲۴ برگزیده خواهد داشت که پس از برگزاری هشت مسابقه طی یک سال، جایزه ویژه «هشت بهشت»، به هشت برگزیده که طی این مدت بیشترین امتیاز را کسب کرده‌اند، تعلق می‌گیرد.

این طرح در سال نخست در دانشگاه‌های تهران و البرز و در دومین سال به‌صورت سراسری در کل کشور، توسط معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران و معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی تهران، برگزار خواهد شد.

بر اساس این گزارش، کتاب «علی (ع) از زبان علی (ع)» برای نخستین مرحله مسابقه در اردیبهشت ماه، کتاب «جوان و انتخاب بزرگ» برای مطالعه دانشجویان در خرداد ماه، کتاب «بینوایان» برای فصل تابستان، کتاب «خط مقدم» برای مهر ماه، کتاب «نفحات نفت» آبان ماه، کتاب «پیرمرد و دریا» برای مطالعه و برگزاری مسابقه در آذر ماه، کتاب «آن مرد با باران می‌آید» برای بهمن ماه و کتاب «عشق هشتم» برای اسفند ماه دانشجویان در نظر گرفته شده است.

ثبت‌نام و آزمون این دوره از مسابقات به‌صورت آنلاین برگزار می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی bookrc.ir مراجعه کنند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *