جانشین زلاتان در میلان از سری B می‌آید؟!

جانشین زلاتان در میلان از سری B می‌آید؟!

[ad_1]

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، پس از این که در نقل و انتقالات زمستانی شایعات زیادی درباره آینده زلاتان ابراهیموویچ مطرح شد، این بازیکن تصمیم گرفت که در ۳۸ سالگی به تیم سابق خود برگردد و دوباره پیراهن قرمز و مشکی روسونری را بر تن کند.

زلاتان که بعد از پیوستن به میلان عملکرد نسبتاً خوبی در ترکیب این تیم داشته و در پیشرفت این تیم نقش بسزایی ایفا کرده، حالا در آستانه جدایی از روسونری قرار گرفته است. مشکلات مدیریتی میلان و همچنین عدم توافق برای تمدید قرارداد، این ستاره سوئدی را در آستانه جدایی از میلان قرار داده است. همچنین گفته می‌شود این احتمال وجود دارد که زلاتان ابراهیموویچ به طور کلی از دنیای فوتبال خداحافظی کند.

در صورت جدایی زلاتان از میلان، قطعا این تیم نیاز مبرمی به پیدا کردن یک جانشین برای او خواهد داشت. در همه رابطه و بر اساس ادعای نشریه کوریره دلو اسپورت باشگاه میلان قصد دارد برای پر کردن جای خالی زلاتان بعد از جدایی احتمالی، مهاجم ایتالیایی یعنی جانلوکا اسکاماکا را به خدمت بگیرد.

این بازیکن هم اکنون در سری بی و باشگاه آسکولی توپ می‌زند و تا به اینجا در ۲۳ بازی آمار ۷ گل و یک پاس گل را به ثبت رسانده است.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *