بایرنی‌ها به هیچ وجه نباید کار را تمام شده بدانند

بایرنی‌ها به هیچ وجه نباید کار را تمام شده بدانند

[ad_1]

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، در آستانه دیدار امروز بایرن مونیخ مقابل دوسلدورف در هفته بیست و نهم بوندس‌لیگا هانسی فلیک سرمربی بایرن می‌گوید به هیچ وجه قصد ندارد قهرمانی تیمش را قطعی بداند. فلیک می‌گوید بعد از پیروزی ۱-۰ تیمش مقابل دورتموند به بازیکنانش گفته که نباید کار را تمام شده دانسته و سهل‌انگاری کنند.

درحالیکه شش بازی دیگر به پایان فصل بوندس‌لیگا باقی مانده، بایرن مونیخ با اختلاف هفت امتیاز صدرنشین است. در این شرایط سرنوشت بایرن در این فصل کاملا در دستان خود این تیم قرار دارد. فلیک، اما معتقد است باواریایی‌ها به هیچ وجه نباید کار را تمام شده دانسته و سهل‌انگاری کنند.

فلیک در آستانه بازی امروز بایرن گفت:” من به این فکر می‌کنم که چطور بازیکنانم را همچنان در شرایط تحت فشار نگه دارم. بازی کردن مقابل دوسلدورف ساده نیست. ما باید همه نکات مثبتی که در بازی‌های اخیر نشان داده‌ایم را در این بازی هم به نمایش بگذاریم. من و تیمم روحیه خوبی داریم”.

سرمربی بایرن در ادامه گفت:” حتی اگر بازی امروز مقابل دوسلدورف دشوار باشد ما می‌خواهیم در این بازی هم به پیروزی برسیم. باید با کسب این سه امتیاز، روحیه‌مان که بعد از پیروزی مقابل دورتموند عالی شده را بهتر کنیم”.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *