امتحانات دانشکده علوم پزشکی خلخال حضوری برگزار می‌شود

امتحانات دانشکده علوم پزشکی خلخال حضوری برگزار می‌شود

[ad_1]

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی خلخال در اطلاعیه ای، نحوه بازگشایی این دانشکده و برگزاری کلاس‌ها به صورت حضوری و غیرحضوری را تشریح کرد.

براساس این اطلاعیه، همه کلاس‌های دروس نظری به صورت مجازی و بر بستر سامانه نوید یا سایر روش‌های آنلاین ادامه می‌یابد و در صورت درخواست دانشجویان برای رفع اشکال واحد‌های نظری، امکان برگزاری یک یا ۲ جلسه حضوری قبل از برگزاری امتحانات پایان ترم، صرفا با هماهنگی نماینده کلاس با واحد آموزش، استاد مربوطه و مدیرگروه امکان پذیر است.

نحوه و زمان برگزاری کلاس‌های عملی نیز بعد از اتمام کلاس‌های تئوری و با در نظر گرفتن شرایط حضور دانشجویان اعلام می‌شود.
براساس این اطلاعیه دروه‌های کارآموزی صرفا برای دانشجویان رشته‌های پرستاری، بهداشت عمومی و بهداشت محیط ورودی ۹۵ از ۱۷ خرداد و طبق برنامه اعلام شده از سوی دانشکده برگزار می‌شود.

همچنین این اطلاعیه اعلام می‌کند که حذف ترم و واحد از سوی دانشجویان به صورت اختیاری امکان پذیر است و در صورت درخواست دانشجو در شورای آموزشی بررسی می‌شود.

این اطلاعیه درخصوص برنامه‌های کارورزی نیز اعلام کرده که در صورت فراهم بودند امکانات و شرایط، این دوره‌ها به صورت فشرده در شفیت‌های صبح، عصر و شب و صرفا در بیمارستان برگزار می‌شود.

امتحانات پایان ترم نیز به صورت حضوری و در نیمه اول مرداد برگزار می‌شود و کارآموزی دانشجویان غیرعرصه پس از پایان امتحانات خواهد بود.

همچنین این اطلاعیه دانشجویان را ملزم می‌کند که ۴۸ ساعت قبل از حضور در دانشکده، گواهی سلامت از شهرستان محل سکونت خود را دریافت کرده و هنگام ورود به خوابگاه، همراه داشته باشند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *