لیورپول من چند قانون مشخص دارد

لیورپول من چند قانون مشخص دارد

[ad_1]

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، یورگن کلوپ بعد از انتخاب به عنوان سرمربی لیورپول با این تیم به افتخارات زیادی دست یافت و توانست قرمزهای آنفیلد را به روزهای خوش گذشته بازگرداند. او تا به اینجا با لیورپول لیگ قهرمانان اروپا، سوپرجام اروپا و جام جهانی باشگاه ها را به دست آورده و حالا هم در آستانه قهرمان کردن این تیم در رقابت های لیگ برتر بعد از ۳۰ سال قرار دارد.

یورگن کلوپ حالا در مصاحبه‌ای صحبت‌های جالبی را مطرح کرده است. سرمربی آلمانی لیورپول می‌گوید: ” من ترجیح می دادم که ما با هر پیراهن متفاوتی به میدان می رفتیم اما همه با مشاهده سبک بازی ما می گفتند که اوه بله این لیورپول است. این همان چیزی است که ما سعی میکنیم به آن دست پیدا کنیم.”

کلوپ در ادامه گفت: ” ما چند قانون واضح در تیم‌مان داریم. اینکه می‌خواهیم چگونه بازی کنیم، چگونه دفاع کنیم، قصد داریم در چه منطقه ای دفاع کنیم و اینکه می‌خواهیم پاس ها را به چه سمتی ارسال نماییم. ما چقدر سرزنده هستیم؟ چقدر مثبت؟ چقدر شجاع؟

ما لیگ قهرمانان اروپا را به دست آوردیم اما ایده مهم من این بود که بهتر شویم و پیشرفت کنیم. اگر واقعاً متمرکز شویم و در چند زمینه پیشرفت کنیم می‌توانیم حتی بهتر از اینها باشیم.”

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *