شرایط بازگشائی خوابگاه‌های دانشگاه تربیت مدرس اعلام شد

شرایط بازگشایی خوابگاه‌های دانشگاه تربیت مدرس اعلام شد

[ad_1]

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، مسعود رضائی، معاون دانشجویی دانشگاه شرایط بازگشایی سرا‌های دانشجویی برای استفاده دانشجویان دکتری را تشریح کرد.

 

مسعود رضائی با اشاره به تصمیم ستاد کرونا دانشگاه در خصوص بازگشایی سرا‌های دانشجویی گفت: با عنایت به اینکه در شرایط حال حاضر، سرا‌های دانشجویی آمادگی پذیرش تمامی دانشجویان را ندارند؛ پیرو تصمیم هیات رییسه دانشگاه، این معاونت بازگشت دانشجویان به صورت حداقلی و مطابق با پروتکل‌های بهداشتی وزارت علوم را در دستور کار خود قرار داد.

 

معاون دانشجویی با بیان اینکه در گام نخست، شرایط اسکان تعداد محدودی از دانشجویان مقطع دکتری در این سرا‌ها فراهم شده است، افزود: اولویت اسکان با آن دسته از دانشجویان مقطع دکتری است که در نیمسال تحصیلی جاری واحد عملی داشته و این واحد‌ها را از ۱۷ خرداد تا حداکثر ۵ تیرماه ۹۹ به پایان خواهند رساند.

 

وی تاکید کرد: به منظور همراهی با آن دسته از دانشجویان مقطع دکتری که در مراحل تکمیل نهایی رساله خود می‌باشند و حداکثر نیاز به حضور یک ماهه در دانشگاه دارند، ظرفیت محدودی از سرا‌های دانشجویی به آنان اختصاص می‌یابد.

 

رضائی فرآیند بازگشت این دسته از دانشجویان را منوط به تکمیل کاربرگ خودارزیابی سلامت و مطابق الگوریتم اعلام شده از سوی مرکز بهداشت و درمان دانشگاه دانست و گفت: لازم است تمامی این دانشجویان پس از پایان فعالیت‌های آزمایشگاهی یا دوره‌های عملی خود، بلافاصله خوابگاه را تخلیه کرده و به محل سکونت خود باز گردند.

 

معاون دانشجویی ضمن اعلام همراهی با دانشجویان، بر مراقبت‌های بهداشتی و فردی آنان تاکید کرد و در عین حال نظارت بر سلامت دانشجویان در دوره آموزش واحد‌های عملی و فعالیت‌های پژوهشی را بر عهده کمیته ایمنی دانشکده‌ها دانست.

 

رضائی در پایان تصریح کرد: پس از پایان برنامه کلاس‌های عملی و پژوهشی دانشجویان دکتری، این معاونت مجددا شرایط را مورد ارزیابی قرار داده و وضعیت اسکان دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد در سرا‌های دانشجویی را برای شرکت در کلاس‌های عملی و انجام فعالیت‌های پژوهشی اعلام خواهد کرد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.