۴۷۰ دانشجوی علوم پزشکی در جشنواره مجازی ورزش‌های همگانی ثبت نام کردند

۴۷۰ دانشجوی علوم پزشکی در جشنواره مجازی ورزش‌های همگانی ثبت نام کردند

[ad_1]

بر اساس اعلام معاونت تربیت بدنی وزارت بهداشت؛

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری مهر به نقل از وزارت بهداشت، از تعداد ۴۷۰ نفر ثبت نام کننده، تاکنون ۱۵۰ نفر در رشته آمادگی جسمانی، ۱۴۰ نفر در رشته دارت، ۱۲۰ نفر در رشته طناب زنی و ۶۰ نفر در رشته روبیک اعلام آمادگی و ثبت نام کرده‌اند که پیش بینی می‌شود، بر میزان شرکت کنندگان طی روز‌های آتی افزوده شود.

اولویت برای حضور در این جشنواره مجازی، با دانشجویانی است که در پنجمین دوره المپیاد ورزش‌های همگانی وزارت بهداشت ثبت نام کرده‌اند. البته دانشجویانی که بر اساس علاقه و مهارت، تمایل دارند در این جشنواره حضور یابند می‌توانند آمادگی خود را برای حضور در این رویداد ورزشی اعلام کنند.

این جشنواره در چهار رشته دارت، روبیک، آمادگی جسمانی و طناب زنی برگزار خواهد شد که دو رشته دارت و روبیک به صورت آنلاین برگزار خواهد شد و داوری‌ها نیز به صورت همزمان و آنلاین انجام خواهد شد.

همچنین دو رشته آمادگی جسمانی و طناب زنی به صورت غیرآنلاین برگزار خواهد شد با این توضیح که دانشجو بر اساس آیین‌نامه و مقررات رشته مورد نظر، فیلم انجام حرکت ورزشی خود را در تایم مورد نظر گرفته و برای مسئول اجرایی برگزاری جشنواره جهت سیر مراحل داوری ارسال خواهد شد تا بر اساس آن امتیازی دهی شود و نفرات برتر مشخص شوند.

نخستین جشنواره ورزش‌های همگانی مجازی دانشجویان علوم پزشکی در دو بخش دختران و پسران در بازه زمانی ۱۷ تا ۲۲ خرداد برگزار می‌شود.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *