۷۰۰ روستای خوزستان مشکل آب دارد/ اعتبارات تخصیص یافته شده خوزستان چه شده است?

۷۰۰ روستای خوزستان مشکل آب دارد/ اعتبارات تخصیص یافته شده خوزستان چه شده است?

[ad_1]

عباس گلرو نماینده سمنان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجو، اظهار داشت: تعدادی از نمایندگان مجلس یازدهم که غالبا جوان هم هستند تصمیم گرفتن در این مجلس با تشکیل فراکسیون جهادگران آینده به مناطق محروم کشور سفر کرده و از مشکلات آن‌ها از نزدیک آشنا بشوند.

وی ادامه داد: اولویت اول کشور اقتصاد و محرومیت زدایی است و برای نمایندگان فرقی نمی‌کند که مشکل در کجا هست و حل آن مشکل برای تک تک نمایندگان مجلس دغدغه است.

نماینده سمنان گفت: متاسفانه گزارشی که امروز از غیزانیه دریافت کردیم متوجه شدیم این مشکل برای سالیان گذشته است و برای حال نیست من به عنوان نماینده این ملت زمانی که این مشکلات را مشاهده کردم دچار خجالت و شرم شدم.

گلرو با اشاره به گزارش‌های نهاد‌های مردمی تاکید کرد: متاسفانه بیش از ۷۰۰ روستای استان خوزستان مشکل آب دارند و این مشکل بالاخره از غیزانیه سر باز زده و نمایندگان مجلس متعجبا که دولت در این اتفاقات کجا هست.

وی گفت: مشکل غیزانیه مشکل منبع آب نیست بلکه مشکل آبرسانی است نه تنها مشکل این منطقه نیست بلکه مشکل تمام مناطق دیگر است و متاسفانه ارزیابی ما این است که در این استان کم کاری‌هایی صورت گرفته شده است.

این نماینده مجلس تصریح کرد: قطعا گزارش امروز تهیه شده و در صحن علنی مجلس ارائه خواهد شد و مجلس با استفاده از ابزار‌های خود این مشکلات را پیگیری می‌کند و مسئولین کم کار را باز خواست خواهد کرد.

گلرو با اشاره به اعتبارات تخصیص یافته شده به خوزستان گفت: موضوع بعدی مجلس یازدهم پیگیری موضوعاتی از قبیل تخصیص اعتبارات به این استان است که باید مشخص شود این اعتبارات کجا خرج شده است.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *