captcha

گوینده پیشکسوت مهمان رادیو پیام می‌شود

[ad_1]

 به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، داوود حیدری پیشکسوت عرصه بازیگری و اجرا در رادیو و تلویزیون این هفته مهمان «پرنیان صدا» در رادیو پیام است.

حیدری علاوه بر اجرای برنامه‌های رادیویی در زمینه موسیقی، آواز و هنر خوشنویسی هم فعالیت داشته است.

از دیگر بخش‌های این برنامه می‌توان به مسابقه، معرفی و گفتگو با پیشکسوتان رادیو، پخش موسیقی‌های نوستالوژیک و … اشاره کرد.

همزمان با پخش زنده «پرنیان صدا» روز‌های جمعه از ساعت ۲۲ الی ۲ بامداد از بخش شبانگاهی رادیو پیام این برنامه از طریق سایت رادیو پیام و اپلیکیشن ایرانصدا به صورت زنده و تصویری پخش می‌شود.

همزمان با پخش این برنامه از آنتن شبکه، رادیو تصویری پیام نیز همسو با برنامه تصاویر مرتبط را به نمایش می‌گذارد تا لحظات شاد و مفرحی را برای مخاطبانش به ارمغان بیاورد. متقابلاً مخاطبان این برنامه برای مشارکت در این برنامه می‌توانند تصاویر و صوت‌های قدیمی رادیو را که در آلبوم‌های شخصی شان دارند با سایر مخاطبان رادیو پیام در سراسر کشور به اشتراک بگذارند.

شنوندگان رادیو پیام می‌توانند از طریق درگاه‌های ارتباطی این شبکه کانال پیام رسان سروش و یا سایت رادیو پیام تصاویر و صوت‌های قدیمی را ارسال و تصاویر ارسالی را با نام و تصویر خودشان در رادیونمای رادیو پیام و آوا مشاهده کنند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *