اگر مسئله تبعیض را حل کنیم، مردم حاضرند جلوی همه دنیا بایستند + فیلم

اگر مسئله تبعیض را حل کنیم، مردم حاضرند جلوی همه دنیا بایستند + فیلم

[ad_1]

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجو، صادق شهبازی، فعال رسانه‌ای و سیاسی عصر امروز در محله فدک کرمانشاه گفت: چرا امام ۱۵ خرداد را عزای عمومی اعلام کرد؟! چون زمانی که همه جلوی امام ایستادند، از رژیم شاه تا قدرت‌های جهانی، متحجران، روشنفکران و متدین نماها، همین مردم مستضعف پشت امام ایستادند. برای اینکه امام می‌گفت دین باشد و ظلم به هیچکس در هیچ کجا نباشد!

وی افزود: ما آمده‌ایم با آرمان‌های امام بیعت کنیم، نه در کاخ‌های اشرافی، بلکه در جایی که امام می‌گفت انقلاب مال آنهاست. برپادارندگان واقعی انقلاب، یعنی محرومین و مستضعفین!

شهبازی خاطرنشان کرد: امام خمینی (ره) اولین پیامی که در اسفند ۵۷ دادند، پیام مسکن بود و فرمودند که ما باید مسکن محرومان را تامین کنیم. اصل ۳۱ و ۴۳ قانون اساسی که اصل‌های شهید بهشتی هستند، برای هر ایرانی حق مسکن را قائل می‌شود.

این فعال رسانه‌ای خاطرنشان کرد: دست گرفتن عکس حاج قاسم و شعر خواندن و حرف از منویات امام و آقا، وقتی که راه و مسئله امام را کنار می‌گذارید، توهین به امام و آقاست!

وی افزود: در حکومت دینی حتی یک مورد تبعیض هم پذیرفته نیست. ما انقلاب کردیم، ۳۰۰ هزارتا از بهترین بچه‌های این مملکت را داده‌ایم که این خط را حاکم کنیم.

 

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *