اسامی٧ سرنشین شناور حادثه دیده «بهبهان» اعلام شد

اسامی٧ سرنشین شناور حادثه دیده «بهبهان» اعلام شد

[ad_1]

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، مدیرکل بندر بندر و دریانوردی خرمشهر در این خصوص اظهار کرد: شناور حادثه دیده «بهبهان» که بامداد امروز در آب‌های ساحلی عراق در نزدیکی بندر ام قصر این کشور غرق شد هفت سرنشین داشت که یک سرنشین تاکنون فوت شده و دو نفر دیگر مفقود شدند.

از این تعداد چهار نفر نیز توسط نیروهای امداد و نجات دریایی عراق نجات یافتند.

نوراله اسعدی بیان کرد: در این حادثه متأسفانه «جمال مطرقی» فوت شدند و جسد آن از آب خارج سازی شد.

دو سرنشین دیگر به نام‌های «موسی مزرعاوی» از ایران و «بیشت نیرمال» تبعه هندی مفقود شدند که عملیات جستجو و نجات برای یافتن اثری از آنها از صبح امروز تاکنون در حال انجام است.

مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر تصریح کرد: در این حادثه «عبدالشهید شویرد حمیداوی»، «عبدالزهرا حاکمی»، «محمد عثمانی» و «علی عامری پور» نجات یافتند.

همچنین این اداره کل اعلام کرد: تصاویر و فیلم‌های منتشر شده در برخی رسانه‌ها و شبکه‌های مجازی از شناور غرق شده «بهبهان» قدیمی و مربوط به این شناور نیست.

فیلم شناور در حال غرق شدن که در رسانه‌ها و شبکه‌های مجازی از آن به عنوان «شناور بهبهان» یا می‌برند مربوط به دوبه «کمال» که سه سال پیش در آب‌های کویت غرق شد می‌شود و ربطی به شناور «بهبهان» ندارد.

یک شناور باری به نام «بهبهان» که در روز ١٣ خرداد با حمل بار مصالح ساختمانی و سرامیک از بندر خرمشهر عازم ام القصر بود بامداد امروز در کانال آبی «خورعبدالله» میان عراق و کویت و در محدوده استحفاظی آب‌های عراق غرق شد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *