رادیو پیامی‌ها از «بهروز رضوی» تجلیل کردند

رادیو پیامی‌ها از «بهروز رضوی» تجلیل کردند

[ad_1]

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، مدیر و کارکنان شبکه رادیویی پیام از بهروزرضوی گوینده و مجری پیشکسوت رسانه ملی تقدیر کرد.

بنا بر این گزارش، عصر روز -یکشنبه 18 خردادماه- طی مراسمی با حضور شهرام ملازاده مدیر شبکه رادیویی پیام و آوا وجمعی از مدیران و کارکنان این شبکه از «بهروز رضوی» گوینده و مجری پیشکسوت رادیو و تلویزیون تقدیر شد.

رضوی که اخیرا موفق به اخذ نشان درجه یک هنری  ازسوی شورای ارزشیابی هنرمندان کشور شده اجرای بخش عصرگاهی رادیو پیام را روزهای یکشنبه برعهده دارد.

در این مراسم مدیر رادیو پیام وآوا ضمن قدردانی از زحمات بی شائبه بهروز رضوی در طول مدت فعالیت دررسانه ملی بویژه صدای جمهوری اسلامی ایران وی را مایه افتخار  رادیو پیام دانست و گفت: رادیو پیام به خاطر حضور و بهره مندی هنرمندان ارزشمندی چون آقای رضوی به خود می بالد.

ملازاده در این مراسم که به صورت غیرمنتظره و با حضور همکاران رادیو برگزار شد، از همکاران رادیو خواست فرصت راغنیمت شمرده از وجود هنرمندانی چون آقای رضوی و دیگر پیشکسوتان رادیو بهره لازم را ببرند.

او همچنین از پیشکسوتان عرصه رسانه به ویژه رادیو هم خواست در آموزش و تربیت جوانان با استعداد در تمام عرصه ها برای آینده این رسانه اهتمام لازم را داشته باشند.

در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیر از دکتر بهروز رضوی قدردانی شد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *