خوابگاه‌های دانشگاه بجنورد بازگشایی می‌شود

خوابگاه‌های دانشگاه بجنورد بازگشایی می‌شود

[ad_1]

محمود مشکات، مسئول روابط عمومی دانشگاه بجنورد در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجو، گفت: سرا‌های دانشجویی دولتی و غیردولتی دانشگاه بجنورد صرفا برای جابجایی وسایل بازگشایی می شود و امکان اسکان دانشجویان حتی برای مدت کوتاه نیز در خوابگاه ها امکان پذیر نخواهد بود.

مشکات ادامه داد: زمان بازگشایی سرا‌های دانشجویی از ۲۰ الی ۲۶ خرداد ماه و ۱۴ الی ۱۸ تیرماه از ساعت ۸ صبح خواهد بود و لازم به ذکر است که این زمان به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.

مسئول روابط عمومی دانشگاه بجنورد خاطرنشان کرد: دانشجویان هنگام مراجعه به سرا‌های دانشجویی حتما ماسک و دستکش همراه داشته باشند.

 

وی افزود: با توجه به اینکه پس از این دو مرحله کار سمپاشی و ضدعفونی کردن سرا‌ها آغاز می‌شود تا شروع سال تحصیلی آینده به هیچ وجه امکان بازگشایی مجدد سرا‌ها فراهم نیست لذا در صورت عدم مراجعه دانشجویان، مدیران سرا‌ها مسئولیتی در قبال وسایل دانشجویان ندارند.

مشکات در پایان گفت: به دلایل رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فعال نبودن سرویس‌های ایاب و ذهاب و سیستم سرمایشی و گرمایشی امکان اسکان حتی به مدت محدود نیز وجود ندارد پس از دانشجویان درخواست می‌شود که قبل از مراجعه به سرا‌ها برای بازگشت به محل زندگی خود برنامه ریزی نمایند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *