سلیمی: جزئیات جلسه غیر علنی صبح امروز مجلس / زنگنه و علوی گزارش‌ خود را به نمایندگان ارائه کردند

جزئیات جلسه غیر علنی صبح امروز مجلس / زنگنه و علوی گزارش‌ خود را به نمایندگان ارائه کردند

[ad_1]

 

علیرضا سلیمی، عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجو، درباره جلسه غیر علنی امروز (سه شنبه ۲۰ خرداد ۹۹)، مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: در این جلسه دو تن از وزرای نفت و اطلاعات مهمان مجلس شورای اسلامی بودند که هر وزیر گزارش‌هایی به نمایندگان مجلس ارائه داد.

وی افزود: در این جلسه وزیر نفت گزارش‌هایی درباره میزان فروش نفت و اتفاقاتی که در این حوزه افتاده بود ارائه کرد و در متقابل نمایندگان مجلس سوالاتی از وزیر درباره به کارگیری نمایندگان سابق مجلس در این وزارتخانه و همچنین ماجرای کرسنت پرسیدند.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: همچنین وزیر اطلاعات نیز در این جلسه گزارش‌هایی درباره این وزارتخانه ارائه داد که مهمترین کار‌هایی که این وزارتخانه انجام داده بود برخورد‌های جدی این وزارتخانه با مفاسد اقتصادی و گروهک‌های تروریستی بود.

سلیمی افزود: به همراه وزیر اطلاعات چندین نفر از معاونین این وزارتخانه با توجه به تخصص‌های آن‌ها حضور داشته و مباحثی را مطرح کردند

سلیمی بیان کرد: در این جلسه غیر علنی که امروز صبح برگزار شد تنها گزارش‌های این دو وزارتخانه قرائت شد و در ادامه نمایندگان سوالات خودشان را از وزرای مربوطه پرسیدند.

به گزارش خبرگزاری دانشجو، نشست غیرعلنی مجلس شورای اسلامی صبح امروز (سه شنبه ۲۰ خرداد ماه) با حضور نمایندگان مجلس و وزرای نفت و اطلاعات برگزار شد.

بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته، در نشست امروز مجلس با حضور بیژن زنگنه، وزیر نفت و سیدمحمود علوی، وزیر اطلاعات برخی از مسائل کشور مورد بحث و بررسی قرار گرفته و وزرای مربوطه گزارشی را درباره اقدامات وزارتخانه‌های متبوعشان ارائه کردند.

 

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *