captcha

استقلال ۲۹ خرداد به میدان می‌رود/ شاهین شهرداری پیش درآمد آبی‌ها برای لیگ!

[ad_1]

 گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، با توجه به تعویق چندباره دیدار عقب افتاده تیم های فولاد و استقلال در چارچوب هفته هفدهم لیگ برتر کادر فنی استقلال در نظر دارد تا حتما در همان روز یک دیدار دوستانه برگزار کند.

یکی از نزدیکان تیم استقلال در همین خصوص به دانشجو گفت: «برنامه بدنسازی و شرایط آماده سازی تیم به گونه‌ای تنظیم شده بود که ما بتوانیم روز ۲۹ خرداد خارج از تهران به میدان برویم اما با توجه به تاخیر ایجاد شده در برگزاری بازی مقابل فولاد قصد داریم از این فرصت استفاده کرده و طبق همان برنامه ریزی قبلی تیم را تحت فشار قرار دهیم».

بر اساس گزارشی که به دانشجو رسید و با توجه به اردوی تیم شاهین بوشهر در تهران، صحبت هایی بین مسئولان این دو باشگاه صورت گرفته تا استقلال و شاهین بوشهر در تاریخ ۲۹ خرداد ماه جاری به مصاف هم بروند. البته ظاهراً مسئولان باشگاه بوشهری نیز از این پیشنهاد استقبال کرده و درصدد هستند تا بازی دوستانه ماقبل ورود به لیگ برتر خود را مقابل استقلال انجام دهند اما هنوز این موضوع به طور رسمی اعلام نشده است.

ناگفته نماند؛ فرهاد مجیدی و مربیان این تیم با توجه به شباهت بازی تیم های جنوبی به یکدیگر شاهین بوشهر را مدنظر قرار داده و معتقدند مسابقه مقابل شاهین شهرداری بوشهر می‌تواند یک بازی تدارکاتی مناسب برای این تیم قبل از بازی با فولاد باشد. این دیدار قرار است روز ششم تیرماه برگزار شود.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *