سخنرانی «هیلاری کلینتون» در نشست سالانه ورایتی

سخنرانی «هیلاری کلینتون» در نشست سالانه ورایتی

[ad_1]

به گزارش گروه دیگر رسانه های خبرگزاری دانشجو به نقل از ورایتی، جشنواره تلویزیونی مجازی ورایتی از ۲۳ تا ۲۵ ژوئن(۴ تا ۶ تیرماه) برگزار می شود و گفتگوهایی با هیلاری کلینتون، امی شامر، کمیل نانجیانی، بیلی پورتر و سخنرانان سرشناس دیگر خواهد داشت.

این رویداد که قبلاً به عنوان اجلاس سالانه «Variety TV» شناخته می شد، به عنوان افتتاحیه جشنواره تلویزیونی مجازی ورایتی معرفی شده است.

بحث توسعه بخش دیجیتال، با عنوان ترسیم کننده آینده ای با سطح گسترده تر مخاطب جهانی و طیف وسیعی ازموضوعات دیگر، برنامه های این رویداد سه روزه را تشکیل می دهد. در این نشست مباحث «داستان سرایی» و توسعه موضوعاتی چون «نویسندگی» «بازیگری» «بازاریابی» و «اکران و نمایش محتواها» مطرح خواهد شد.

«هیلاری کلینتون» در مورد «هیلاری»، سریال مستند محصول سایت «Hulu» صحبت خواهد کرد که تصویری از زندگی او را نشان می دهد. سریال «هیلاری» مستندی ۴ قسمتی است که دسترسی بی سابقه ای به حلقه درونی کلینتون ها داشته و زندگی خصوصی و عمومی هیلاری کلینتون از دوران دانشجویی تا شرکت و شکست در رقابت های انتخاباتی سال ۲۰۱۶ در مقابل دونالد ترامپ را مورد بررسی قرار می دهد.

 اما بخش مربوط به رابطه «بیل کلینتون» همسر هیلاری با «مونیکا لِوینسکی»، موضوعی که کلینتون ها به ندرت در انظار عمومی در مورد آن صحبت می کردند، بدون شک مهم ترین و جنجالی ترین بخش این مستند خواهد بود. این رسوایی باعث شد که بیل کلینتون در سال ۱۹۹۸ استیضاح شود اما در دادگاه سنا تبرئه شد و دور دوم ریاست جمهوری اش را نیز در کاخ سفید ماند.

در این رویداد با «امی شامر» پیرامون مستند سه قسمتی خود «در انتظار امی» که قرار است ماه جولای در «HBO Max» پخش شود، نیز گفتگو خواهد شد.

«نورمن لیر» نیز در مورد برنامه ویژه اخیر خود در شبکه «ABC» با عنوان «زنده در مقابل مخاطبان استودیو» به تهیه کنندگی «برنت میلر» و کارگردانی «پم فریمن» صحبت خواهد کرد.

نکته جالب این نشست مجازی اینکه ۲۰۰ نفر مدعووین این اجلاس که در بخش های مختلف حضور مجازی خواهند یافت، به هر گدام اعتبار ۲۰ دلاری پرداخت می شود و از شرکت «Postmates» غذا به آدرس هایشان ارسال می شود.

«ABC» «اپل تی وی پلاس» «FX» «هولو»(Hulu) «کیبی» «iHeart» «لایف تایم» و «PBS» حامیان(اسپانسر) این جشنواره هستند.

حال سوال اینجاست که «هیلاری کلینتون» در جشنواره تولیدات سینمایی و تلویزیونی که تمام مدعوین از عوامل تولید بوده و اینجا هیلاری کلینتون خود، سوژه ساخت مستندی چهار قسمتی شده، با توجه به بحث رسوایی خیانت همسرش در دوران تصدی ریاست جمهوری آمریکا که برای مخاطبین مهم ترین بخش مستند تلقی می شود، قرار است پیرامون چه موضوعی از فیلم سخنرانی کند. 

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *