captcha

تلاش می‌کنیم جمعیت هلال احمر به دور از حاشیه اداره شود

[ad_1]

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، کریم همتی، روز جمعه در حاشیه برگزاری انتخابات مجامع هلال احمر، افزود: بودن در این جمع صمیمی بسیار لذت‌بخش است و آرزو می‌کنم خدای بزرگ زحمات شما را قبول بفرماید و آرزوی توفیق داریم.

وی ادامه داد: جمعیت هلال احمر با توجه به شرایط خاصی که دارد و از بزرگترین نهاد‌های مردمی جمهوری اسلامی است، حق دارد که از وجود جوانان پرشور بهره‌مند شود.

همتی گفت: انتظار ما آمار و ارقام بیشتری است و آرزو می‌کنیم اعضای جمعیت هلال احمر به بیش از چند میلیون نفر برسد. جمعیت هلال احمر بیش از ۵۵٩ هزار عضو داوطلب داشته که حدود ٣١۵ هزار نفر افراد واجد شرایطی هستند که آمدند تا در میان نامزد‌های کاندید شده، انتخاب کنند.

وی افزود: به علت حواشی که جمعیت هلال احمر داشت این انتخابات از زمان برگزاری کمی فاصله گرفته بود، اما به همت همکاران ما به رغم بازه زمانی محدود، تمامی موضوعات تمهید شد. بیش از ١٨۶٩ نفر را باید از میان شورا‌های اجرایی و بازرسی انتخاب کنیم.

همتی ادامه داد: در بیشتر از ١٧٠ شعبه این انتخابات انجام خواهد شد. تلاش ما این است که جمعیت هلال احمر به دور از حواشی اداره شود و هلال احمر به جایگاه واقعی خود برسد.

رئیس جمعیت هلال احمر، با بیان اینکه هر بار که در تنگنا قرار می‌گیریم در تمام بحران‌ها بعد از خدا و ائمه دست ما و چشم ما نیازمند کمک است، گفت: لباس‌های سرخ هلال احمر واقعا به مردن آرامش می‌دهد. این سازمان در مواقعی می‌تواند موفق باشد که به دور از حاشیه کار کند.

همتی افزود: اگر می‌خواهیم اعتماد عمومی وجود داشته باشد باید به همه حق انتخاب بدهیم. هر کسی که به دنبال سود در جمعیت هلال احمر باشد ضرر خواهد کرد. امروز رقابت بین خیرین است و بین سیاسیون نیست.

رئیس جمعیت هلال احمر، اظهار کرد: شرایط سیاسی کشور هر آنچه که می‌خواهد باشد، ما به آن‌ها کاری نداریم و ما فقط باید تعداد خیرین را افزایش دهیم. این چند روزه میان سایت‌های معاند هم تبلیغاتی در خصوص تحریم این انتخابات وجود داشت، اما این نشان می‌دهد که این افراد هیچ شناختی از جمعیت هلال احمر ندارند.

وی گفت: ما باید بخشی از آلام و درد‌های مردم را کم کنیم. این افرادی که انتخاب می‌شوند باید از تمام انرژی خود برای حل مشکلات جمعیت استفاده کنند.

همتی افزود: همکاران اجرایی ما مجاز نیستند در هیچ مرحله‌ای افراد را غربال کنند. عقل سلیم حکم می‌کند مانع ورود افراد حاشیه ساز شوند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *