بنیاد نخبگان لرستان از دانشجویان مستعد تحصیلی حمایت می‌کند

بنیاد نخبگان لرستان از دانشجویان مستعد تحصیلی حمایت می‌کند

[ad_1]

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، بنیاد ملی نخبگان استان لرستان بر اساس آیین نامه پشتیبانی از فعالیت‌های علمی و فرهنگی دانشجویان مستعد تحصیلی کشور، در سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ اعتبار‌ها و تسهیلاتی را به دانشجویان مستعد دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان اعطا می‌کند.

دانشجویان هر یک از دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور که واجد شرایط در شیوه نامه پشتیبانی از فعالیت‌های علمی و فرهنگی دانشجویان مستعد تحصیلی در سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ هستند، می‌توانند درخواست خود را از طریق سامانه اطلاعاتی بنیاد به نشانی sina.bmn.ir ثبت کنند.

 

بیشتر بخوانید:


فرآیند ثبت نام آن دسته از متقاضیانی که در حال حاضر دانشجو هستند، از ۲۰ خرداد ۹۹ آغاز شده و دانشجویان باید اطلاعات خود را به همراه تصاویر و مدارک مربوطه در سامانه سینا بارگذاری و یا به روز رسانی کنند. متقاضیان حداکثر تا ۲۰ تیر (غیرقابل تمدید) فرصت دارند گزینه درخواست بررسی پرونده برای بهره مندی از پشتیبانی‌های دانشجویی را در بخش ثبت درخواست‌های سامانه انتخاب کنند.

با توجه به شرایط پیش آمده (شیوع ویروس کووید ۱۹) و تعلیق فعالیت‌های حضوری دانشگاه ها، آخرین معدل متقاضیان، میانگین نمرات تا پایان نیمسال اول سال تحصیلی ۹۹-۹۸ در نظر گرفته شده است.

بنیاد ملی نخبگان پس از بررسی درخواست‌ها و بر اساس ظرفیت سالیانه، نتیجه اولیه پذیرش متقاضیانی که بالاترین امتیاز از مجموعه فعالیت‌های علمی، پژوهشی و فناورانه در مقایسه با سایر افراد کسب کرده اند را اعلام خواهد کرد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *