دانشجویان غیربومی مرکزی از طریق طرح تعاون آزمون در امتحانات پایان ترم شرکت کنند

دانشجویان غیربومی مرکزی از طریق طرح تعاون آزمون در امتحانات پایان ترم شرکت کنند

[ad_1]

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، دانشگاه آزاد استان مرکزی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که امتحانات پایان نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۹-۹۸ در این استان از ۲۴ تا ۲۹ خرداد برگزار نمی‌شود و این امتحانات از ۲۱ تا ۲۶ تیر براساس زمان بندی اولیه برگزار خواهد شد.

همچنین این اطلاعیه اعلام کرده است که برگزاری امتحانات تمامی دانشجویان واحد‌های دانشگاهی که در سامانه طرح تعاون آزمون، واحد‌های استان مرکزی را به عنوان محل امتحان انتخاب نموده اند، طبق زمان‌های اعلام شده از طرف واحد دانشگاهی محل تحصیل به قوت خود باقی است و می‌توانند با دستورالعمل‌های مربوطه آزمون خود را در محل واحد مورد نظر برگزار کنند.

براساس این اطلاعیه دانشجویان دانشگاه‌های آزاد استان مرکزی که ساکن شهر‌هایی غیر از شهر محل تحصیل خود هستند، می‌توانند برای شرکت در امتحانات، با مراجعه به سامانه طرح تعاون آزمون (AZMOON۹۹.IAU.AC.IR) ثبت‌نام و برابر دستورالعمل با حضور در واحد دانشگاهی محل سکونت امتحان دهند.

این اطلاعیه درباره امتحانات دانشجویان غیرایرانی نیز اعلام کرده است که درصورت خروج از ایران و عدم امکان بازگشت، امتحانات آنان غیرحضوری برگزار می‌شود.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *