بالوتلی در آستانه جدایی قطعی از برشا

بالوتلی در آستانه جدایی قطعی از برشا

[ad_1]

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، ماریو بالوتلی در تمرینات اخیر برشا نیز شرکت نکرد تا در آستانه جدایی از این تیم ایتالیایی قرار بگیرد.

به نظر می‌رسد ماریو بالوتلی خیلی زود در آستانه جدایی از تیم زادگاه خود یعنی برشا قرار گرفته. این مهاجم ایتالیایی در چند هفته گذشته بارها در تمرینات برشا غیبت داشته و در سایر موارد نیز جدا از بقیه تمرین کرده است.

در واقع حواشی از آنجا شروع شد که مدیر برنامه بالوتلی یعنی مینو رایولا اعلام کرد باشگاه برشا، به این بازیکن در رابطه با تست‌های مربوط به ویروس کرونا اهمیت چندانی نمی‌دهد. رایولا مدعی شد این اتفاق تنها برای بالوتلی رخ داده و سایر بازیکنان برشا تمام تست‌های مربوط به این ویروس را پشت سر گذاشته‌اند؛ اتفاقی که البته توسط خود بالوتلی هم تایید شد.

مهاجم ایتالیایی امروز دوباره در تمرینات برشا غیبت داشت و باز هم به این موضوع در استوری اینستاگرام خود با واژه «بیمار» واکنش نشان داد. اگرچه گاتزتا دلو اسپورت ادعا کرده بالوتلی از باشگاه برشا برای استراحت کردن و ماندن در خانه مجوز داشته اما با این حال به نظر می‌رسد که باید جدایی این ستاره پرحاشیه از این تیم را قطعی تلقی کرد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *