آقای نمکی! بدون توجه به فشار‌ها به کار خود ادامه دهید

آقای نمکی! بدون توجه به فشار‌ها به کار خود ادامه دهید

[ad_1]

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، به دنبال انتشار اخباری مبنی بر استعفای اجباری وزیر بهداشت، دفتر تحکیم وحدت در نامه‌ای به سعید نمکی، وزیر بهداشت از وی خواست تا با قدرت به کار خود ادامه دهد.

متن کامل نامه به شرح زیر است:

«جناب آقای دکتر نمکی
وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
سلام علیکم

چندی‌ست از گوشه و کنار اخباری مبنی بر سنگ اندازی و ایجاد اخلال در مسیر جهادی تلاشگران وزارت بهداشت به گوش میرسد که تازه‌ترین آنها، از فشار بر روی حضرتعالی جهت استعفا حکایت دارد. اینکه عملکرد مثبت وزارت بهداشت جمهوری اسلامی ایران و پزشکان و پرستاران و کارکنان خدوم بیمارستان‌ها در مهار این همه گیر منحوس موجب نارضایتی دشمنان خارجی شود، مساله تازه‌ای نیست، اما آنچه باعث تعجب و تاسف است همراهی کردن عده‌ای از مسئولان دولتی در رده‌های مختلف با ندای دشمنان برای تخریب سنگر فرماندهی مبارزه با کروناست.

براساس نظرات کارشناسی حضرتعالی و همکارانتان، بر کسی پوشیده نیست که ما در آستانه موج دوم این بیماری قرار داریم و مجددا تعداد مبتلایان رو به افزایش نهاده است و عبور از این شرایط، علاوه بر همراهی همیشگی مردم نیازمند همکاری دستگاه‌های مختلف دولتی است که باید با جدیت و قوت هرچه بیشتری رخ دهد.

دفتر تحکیم وحدت ضمن ابراز حمایت همه جانبه از حضرتعالی و کادر درمانی کشور، از جنابعالی تقاضا میکند تا بدون توجه به حواشی و فشار‌های ناروا جانانه به کار خود ادامه دهید و آمادگی کامل دفاتر خود جهت هرگونه همکاری در این مسیر را اعلام می‌دارد.»

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *