آقای رئیسی؛ با مسئولان مرتبط با پرونده طبری بدون ملاحظه برخورد کنید

آقای رئیسی؛ با مسئولان مرتبط با پرونده طبری بدون ملاحظه برخورد کنید

[ad_1]

 

 

 

به  گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، بسیج دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی در نامه‌ای به رئیس قوه قضائیه خواستار برخورد بدون ملاحظه با مسئولان مرتبط با پرونده معاون سابق اجرایی قوه قضائیه شد.

 

متن این نامه به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم
به مسئولان خیرخواه در قوای سه گانه بیاموزید که تسامح در مبارزه با فساد به نوعی هم دستی با فاسدان و مفسدان است. اعتماد عمومی به دستگاه‌های دولتی و قضائی در گرو آن است که این دستگاه‌ها در برخورد با مجرم و متخلف قاطعیت و عدم تزلزل خود را نشان دهند.

بخشی از فرمان هشت ماده‌ای رهبر انقلاب به سران قوا درباره مبارزه با مفاسد اقتصادی.

جناب آقای حجت الاسلام و المسلمین رئیسی
ریاست محترم دستگاه قضا
اقدامات قوه قضائیه پس از پذیرش مسئولیت توسط جنابعالی روند رو به رشد اعتماد ساز و بسیار امیدوارکننده‌ای را در پیش گرفته و نور امید را در دل تمامی مردم روشن نموده است و روز به روز به افق ترسیم شده توسط مقام معظم رهبری نزدیک می‌شود. یعنی روزی که هر مظلومی که حقی از او ضایع شد به قوه قضائیه پناه برده و آسوده خاطر باشد که احقاق حق خواهد شد. در همین راستا بسیج دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی، بر خود لازم می‌داند مراتب تشکر و قدردانی خود را به اطلاع رسانده و اعلام کند در راه اجرا و تسری عدالت در سطح جامعه در کنار آن قوه بوده و به عنوان دانشجویان معتقد به انقلاب و نظام اسلامی ادای وظیفه و خدمت کند. در عین حال بر جزئیات اقدامات صورت گرفته نظارت کامل داشته و در صورت بروز هر گونه خطایی مطالبه و پیگیری تا رفع مشکل در هر دستگاهی مخصوصا دستگاه قضائی را بر خود فرض می‌داند.

در پی اقدامات درخشان و کم سابقه قوه محترم قضائی در رسیدگی پرونده معاون سابق اجرایی، آقای اکبر طبری، ابهاماتی و اتهاماتی در سطح افکار عمومی مبنی با ریشه دار بودن فساد در سال‌های گذشته قوه قضائیه ایجاد شده است که این موضوع سبب عقده گشایی‌هایی به ناحق توسط افرادی با اهداف شخصی و غیرمردمی شده است. در همین راستا از شما و آن قوه می‌خواهیم و مطالبه می‌کنیم به دور از هر گونه حاشیه و هیاهوی رسانه‌ای ضمن دعوت از تمامی افراد مرتبط با این پرونده و دیگر پرونده‌های مشابه، بدون در نظر گرفتن مسئولیت سابق یا کنونی شان در قوا، مجمع تشخیص مصلحت نظام، شورای نگهبان و دیگر ارکان کشوری، جهت رفع ابهام و درخواست توضیح، دعوت به عمل آورده و با برخورد بدون ملاحظه مراتب اخبار را به اطلاع مردم برسانید؛ و من الله التوفیق

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *