تخلفات کرونایی مکان‌های گردشگری را به ۱۳۷ اطلاع دهید

تخلفات کرونایی مکان‌های گردشگری را به ۱۳۷ اطلاع دهید

[ad_1]

حسن خلیل آبادی عضو شورای شهر و کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران در گفتگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری دانشجو، درباره ضرر و زیان کرونایی مکان‌های گردشگری گفت: با مکان‌های گردشگری که زیر نظر شهرداری باشند باید همکاری شود و مسولان شهری کرایه مورد نظر را دریافت نکنند.

وی ادامه داد: در خصوص مابقی مکان‌ها هم باید وزارت میراث و گردشگری پای کار بیایید وحمایت‌های لازم را داشته باشند، به هموطنان کمک کند تا ضرر و زیان این روز‌ها به خانواده‌ها کمتر فشار بیاورد.

خلیل آبادی در خصوص بازگشایی پردیس‌های سینمایی بیان کرد: پروتکل‌های ستاد ملی کرونا در سینما‌هایی که مخصوص شهرداری است و به عنوان پردیس به مردم معرفی می‌شود کاملا رعایت می‌شود و مطمن هستم که بخش‌های خصوصی یا سینما‌هایی که وابسته با ارشاد هستند نیز این قوانین را رعایت خواهند کرد.

عضو شورای شهر تهران گفت: شورای شهر تهران به تمام مکان‌هایی گردشگری که تحت حمایت شهرداری است نظارت دارد، اما در کل خود مردم باید مسایل بهداشتی را رعایت و از شیوع ویروس پیشگیری کنند.

خلیل آبادی گفت: مردم اگر مکان‌هایی را مشاهده می‌کنند که پروتکل بهداشتی را رعایت نمی‌کنند حتما به مسولان تذکر دهند و اگر مسولان موزه سینما و هرجای گردشگری زیر نظر شهرداری همکاری نکرد می‌توانند با شماره ۱۳۷ تماس بگیرند و اطلاع دهند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *