مهلت ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد پزشکی تمدید شد/ + جدول ظرفیت پذیرش اولیه رشته‌های داروسازی

مهلت ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد پزشکی تمدید شد/ + جدول ظرفیت پذیرش اولیه رشته‌های داروسازی

[ad_1]

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، طبق اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی، با توجه به شرایط حاضر در کشور به دلیل شیوع بیماری کرونا، جهت مساعدت با داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های گروه پزشکی سال ۹۹، تغییراتی در برخی از موارد و مراحل آزمون ایجاد شد.

تمدید مهلت ثبت‌نام

با توجه به درخواست مکرر داوطلبان، مهلت جدیدی برای ثبت نام، تصحیح و ویرایش اطلاعات از ۷ تیرماه لغایت ۸ تیر ماه ۹۹ در نظر گرفته شده است؛ لذا افراد می‌توانند در این تاریخ نسبت به ثبت‌نام یا ویرایش اطلاعات خود برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد اقدام کنند.

جدول زمانبندی بر اساس شرایط حاضر به شرح زیر است در صورت ایجاد هرگونه تغییر، مراتب بلافاصله از طریق سامانه مرکز سنجش اموزش پزشکی اطلاع رسانی خواهد شد.  

مهلت ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد پزشکی تمدید شد/ +جدول ظرفیت پذیرش اولیه رشته‌های داروسازی
بر اســاس مصــوبه دهمین جلســه شــورای ســنجش و پذیرش دانشــجو وزارت بهداشــت، درمان و آموزش پزشـــکی به تاریخ ۱۲/۳/۹۹، گواهی فارغ‌التحصـــیلی دانشـــجویان ترم آخر تا تاریخ ۳۰ مهر ماه مورد پذیرش خواهد بود.

بر اســاس مصــوبه دهمین جلســه شــورای ســنجش و پذیرش دانشــجو وزارت بهداشــت، درمان و آموزش پزشــکی به تاریخ ۱۲/۳/۹۹، زمان فارغ‌التحصـــیلی دانشـــجویان برتر واجد شــرایط طبق آیین نامه «ادامه تحصـیل دانشـجویان رتبه برتر در مقاطع بالاتر مصـوب سـال ۱۳۸۹» هم برای با آزمون و هم بدون آزمون، تا ۳۱ شهریور ماه ۹۹ مورد پذیرش خواهد بود. فارغ‌التحصــیلان بعد از این زمان، مجاز به اســتفاده در آزمون ســال ۱۴۰۰ هستند.

جدول ظرفیت پذیرش اولیه رشته‌های داروسازی

مهلت ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد پزشکی تمدید شد/ +جدول ظرفیت پذیرش اولیه رشته‌های داروسازی

 

لازم به ذکر است؛ پذیرش رشته آموزش هوشبری برای دانشگاه‌های علوم پزشکی ایران، اهوازو کاشان خواهد بود. که هریک ۵ نفر پذیرش دانشجو دارند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *