اشتباه بزرگ وزیر بهداشت انگلیس سوژه طنز لینکر و نویل شد

اشتباه بزرگ وزیر بهداشت انگلیس سوژه طنز لینکر و نویل شد

[ad_1]

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، در حالی که اقدامات مارکوس رشفورد، مهاجم منچستریونایتد طی چند روز اخیر نقل تمامی محافل ورزشی، اجتماعی و سیاسی در انگلیس بوده، وزیر بهداشت این کشور ستاره تیم ملی فوتبال کشورش را به درستی نمی‌شناسد!

مت هنکاک، وزیر بهداشت انگلیس که در ماه‌های اخیر با انتقادات زیادی به خاطر ناتوانی در مهار شیوع ویروس کرونا در این کشور مواجه شده است، این بار به خاطر بیان اشتباه نام مارکوس رشفورد سوژه شده است.

به تازگی نامه سرگشاده رشفورد به مجلس انگلیس باعث تغییر سیاست این کشور و فراهم شدن غذای رایگان برای حدودا 1.3 میلیون دانش‌آموز نیازمند این کشور شد اما مت هنکاک که اولین بار مبحث کاهش دستمزد بازیکنان فوتبال را پیش کشید و باعث واکنش افرادی مانند وین رونی شد، شناخت درستی از رشفورد ندارد. او در مصاحبه با اسکای به اشتباه از شخصی به اسم «دنیل رشفورد» صحبت کرد!

مارکوس رشفورد در پاسخ به توییت لینکر که در تمسخر او نام چند بازیکن لیگ برتر انگلیس را عامدانه اشتباه نوشت، نوشت طی روزهای اخیر و پس از راه اندازی این کمپین، او را به اسامی خیلی بدتری هم صدا زده‌اند! از سوی دیگر گری نویل هم با لحنی طنز آمیز خطاب به مارکوس رشفورد نوشت: صبح بخیر دنیل! البته وزیر بهداشت انگلیس هم در ادامه در یک توییت به اشتباه خود اذعان کرد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *