۴ فوتبالیست برتر تاریخ فوتبال از نگاه رونالدو

۴ فوتبالیست برتر تاریخ فوتبال از نگاه رونالدو

[ad_1]

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، فوق ستاره برزیلی پیراهن هر دو تیم رئال و بارسا را به تن کرد و در سال های 1997 و 2004 با پیراهن بارسا و سپس رئال، آقای گل لالیگا شد. او سابقه دو قهرمانی لالیگا و دو فتح توپ طلا را نیز در کارنامه دارد. رونالدو با تیم ملی برزیل هم دو بار قهرمانی جهان را تجربه کرد.

رونالدو اخیرا با خرید بخش اعظم سهام باشگاه وایادولید، مدیریت این باشگاه اسپانیایی را برعهده گرفته است. در دو فصل اخیر، رونالدو سعی بسیاری داشته تا در داخل و خارج از زمین، وایادولید را متحول کند.

او در مصاحبه با اسپانسر اصلی لالیگا و در پاسخ به سوالی در مورد بهترین فوتبالیست های تاریخ گفت:« من همیشه 4 نام را مدنظر دارم. پله، مارادونا، لیونل مسی و کریستیانو رونالدو. از نظر من اینها بهترین فوتبالیست های تاریخ هستند.»

رونالدو در پاسخ به سوالی در مورد اینکه اگر بودجه رئال مادرید را داشت، کدام بازیکن را برای تیمش جذب می کرد، پاسخ داد:« کیلیان امباپه. او مرا به یاد خودم می اندازد. او یکی از کسانی است که به شیوه و سبک من فوتبال بازی می کند.»

مهاجم آینده دار فوتبال دنیا:« ارلینگ هالند ستاره بزرگی است. او هنوز جوان است و سال های خوبی پیش رو خواهد داشت و گل های زیادی هم خواهد زد. باید دید روند پیشرفت او به کجا خواهد رسید. مطمئنم که باشگاه های بزرگی مثل رئال او را زیر نظر دارند. هرچند رئال همین حالا هم مهاجمان خوبی مثل کریم بنزما را دارد.»

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *