//تلاش عوامل کارفرمای هفت‌تپه برای جهت دادن به اعتصابات کارگری شرکت / اعتراض مقابل فرمانداری شوش با برنامه‌ریزی بوده!

تلاش عوامل کارفرمای هفت‌تپه برای جهت دادن به اعتصابات کارگری شرکت / اعتراض مقابل فرمانداری شوش با برنامه‌ریزی بوده!

[ad_1]

یکی از کارگران شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه در گفتگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، در خصوص اعتراضات کارگری این شرکت گفت: برای چندمین روز پیاپی است که شاهد اعتراضات کارگری در شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه هستیم.

این کارگر شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه اضافه کرد: پرداخت حق بیمه کارگران و حقوق سه ماهه اول امسال و خلع ید امید اسدبیگی و مهرداد رستمی، خواسته جدی کارگران هفت تپه است و خواستار تحقق این مطالبه هستیم.

وی ابراز کرد: کارگران هفت تپه اعتراض به حقی دارند، اما هیچگاه دست از کار نکشیدند و شرکت تعطیل نشده و شایعه‌های مطرح شده پیرامون این موضوع، صحت ندارد. در این بین عده‌ای از عوامل مهرداد رستمی اخیرا به عنوان کارگر هفت تپه در این شرکت، اعتراضاتی داشتند و سعی دارند تمامی کارگران را تحریک کنند که مقابل فرمانداری شوش تجمع کنند تا از این طریق منفعتی نصیب کارفرمای هفت تپه شود و در نتیجه دادگاه متهمان ارزی هفت تپه تاثیر گذار باشند.

 

بیشتر بخوانید:


این کارگر شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه بیان کرد: اعتراضات عوامل مهرداد رستمی امروز، ۳۱ خردادماه مقابل فرمانداری شوش، از قبل برنامه‌ریزی شده و با هدف سپر قرار دادن کارگران هفت تپه برای نجات رستمی و امید اسدبیگی از دادگاه متهمان ارزی است و ما این اعتراضات را تایید نمی‌کنیم و در آن شرکت نخواهیم کرد و فقط عده‌ای از افراد گماشته رستمی، در این اعتراضات حضور دارند!

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *