حمایت دانشجویان بسیجی دانشگاه فرهنگیان قزوین از مواضع امام جمعه در مورد هفت‌سنگان

حمایت دانشجویان بسیجی دانشگاه فرهنگیان قزوین از مواضع امام جمعه در مورد هفت‌سنگان

[ad_1]

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، دانشجویان بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان قزوین در توییتی از مواضع آیت الله عابدینی، امام جمعه استان قزوین در مورد ماجرای زمین خواری هفت سنگان قزوین حمایت کردند.

محمد بابایی نژاد، دانشجویی انقلابی دانشگاه فرهنگیان قزوین در این باره در توئیت خود نوشت: امام جمعه و شجاع و انقلابی استان قزوین با ریز جزئیات به افشاگری پشت پرده‌های زمین خواری هفت سنگان قزوین پرداخت کرد تا نشان دهد که هر جایی باید با فساد مبارزه کرد.

 

امیرحسین طاهرخانی فعال دانشجویی اقدام انقلابی امام جمعه استان قزوین در افشای پشت پرده پرونده زمین خواری منطقه هفت سنگان این شهر ستودنی دانست.

 

مهدی بردبار دانشجوی بسیجی دانشگاه فرهنگیان قزوین در توئیت خود نوشت: امام یک انسان تحول خواب و تحول آفرین بود نقش او صرفاً نقش یک معلم و استاد نبود نقش یک فرمانده عملکرد و نقش یک رهبر به معنای واقعی بود، اما بزرگترین تحولات را در دوران خود ایجاد کرده و حالا نوبت به تربیت یافتگان مکتب امام رسیده.

 

بیشتر بخوانید:

لازم به ذکر است، بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان قزوین در توییت های خود خواستار و پیگیر روشن شدن هر چه زودتر بی‌عدالتی‌های رخ داده در ماجرای زمین خواری هفت سنگان قزوین شدند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *