نمایندگان مجلس با بازدید از هپکو در جریان مسائل این شرکت قرار گیرند

نمایندگان مجلس با بازدید از هپکو در جریان مسائل این شرکت قرار گیرند

[ad_1]

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، جمعی از کارگران هپکو در نامه‌ای به علی اکبر کریمی و محمدحسن آصفری، نمایندگان مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی و در واکنش به نامه ۶۸ نماینده مجلس به سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت، از این نمایندگان خواستند تا ضمن بازدید از ظرفیت‌های فوق العاده تولیدی اراک، از شرکت هپکو نیز بازدید کنند و بی واسطه در جریان مسائل متعدد آن قرار گیرند.

در این نامه آمده است:
با احترام، با عنایت به جایگاه والای مجلس انقلابی در رسیدن به تمدن اسلامی و با توجه به اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی فرهنگ و اقتصاد را به‌عنوان دو اولویت اصلی مجلس یازدهم مطرح فرموده‌اند؛ شناخت درست ظرفیت‌های کشور توسط نخبگان و هم‌افزایی کلیه نیرو‌های متخصص و متعهد در راستای یافتن راه‌حل‌های بومی برای مسائل مختلف جامعه، ضروری و حیاتی است.

نمایندگان محترم مجلس، به‌ویژه نمایندگان استان مرکزی با مواضعی که از ابتدای کار خود داشته‌اند، نوید مجلس پرتحرکی را به مردم داده‌اند. اما لازمه موفقیت درحرکت -به‌ویژه در جهش تولید- صرف دغدغه مندی و فعالیت نیست، بلکه همان‌طور که بیان شد شناخت ظرفیت‌ها و هم‌افزایی نیز از شروط اساسی آن است.

بر همین اساس پیرو نامه ۶۸ نفر از نمایندگان محترم مجلس پیرامون شرکت هپکو ما کارگران این شرکت به استحضار می‌رسانیم که درصددیم تا با محوریت و پیشگامی نمایندگان استان مرکزی از جمعی از نمایندگان کمیسیون‌های مختلف مجلس دعوت کنیم تا با حضور در اراک ضمن بازدید از ظرفیت‌های فوق‌العاده تولیدی این شهر، از نزدیک غول صنعتی هپکو و ظرفیت‌های کم‌نظیر آن را مورد بازدید قرار داده و بی‌واسطه در جریان مسائل متعدد آن قرار بگیرند.

امیدواریم هپکو که دیروز نماد نابودی صنعت با خصوصی‌سازی غلط بود و امروز نماد مطالبه گری درست و مؤثر است؛ با پیشگامی نمایندگان مجلس و هم‌افزایی آن‌ها، فردا نماد توفیق نظام در اجرای درست اصل ۴۴ قانون اساسی باشد؛ بنابراین منتظر پیگیری و پاسخ شما در اسرع وقت هستیم.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *