captcha

رمضان عبدالله پیام انقلاب اسلامی را به درستی درک کرد

[ad_1]

 به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، آرام‌های حداد عادل عصر امروز در مراسم گرامیداشت رمضان عبدالله دبیرکل سابق جنبش جهاد اسلامی طی سخنانی اظهار داشت: اهمین شخصیت‌هایی مانند رمضان عبدالله این است که از دنیای عرب و از برادران اهل سنت ما هستند در عین حال معنای انقلاب اسلامی را درک کرده وهمسو با انقلاب هستند.
وی افزود: در طول ۴۰ سال گذشته تمام دنیای غرب همه همتشان این بوده که انقلاب از مرز‌های ایران بیرون نرود و در مرز‌های ایران هم پیروز نشود.
حاد عادل ادامه داد: استکبار همواره سعی کرده بین اعراب اینگونه وانحتذ کند که انقلاب اسلامی یک انقلاب شیعی است و آن را در مقابل جهان عرب قرار دهد.

وی تصریح کرد: در این مسیر دو حرکت در جهان عرب و در داخل ایران به آن‌ها کمک می‌کنند. برای نمونه وقتی مرسی به ایران آمد او قدر موضع گیری ایران در انقلاب مصر را ندانست و برخلاف انتظار عمل کرد.   در سمت خود ما هم به برد جهانی این انقلاب باور ندارند و دشمن هم روی این نقطه انگشت می‌گذارد.

رییس بنیاد دایره المعارف گفت: در مقابل برخی شخصیت‌ها هم توانسته اند به وظیفه خود عمل کنند که رمضان عبدالله یکی از این شخصیت‌ها بوده است. اگر می‌خواهیم بر این توطئه‌ها فائق آییم باید با بصیرت برخورد کنیم. هر مسلمان آزاده‌ای که انصاف داشته باشد می‌تواند در موضوع مقابله با ظلم و اجرای اسلام می‌تواند با انقلاب اسلامی همراهی کند.

حداد عادل اظهار داشت: ما می‌خواهیم از سلطه فرهنگ و سبک زندگی غرب رهایی پیدا کنیم. بنابر این با چنین هوشمندی می‌توانیم بر توطئه‌ها غلبه کنیم. امثال رمضان عبدالله متوجه روح انقلاب شده اند.

وی تصریح کرد: سید حسن نصر الله در عمل انقلاب را به عربی ترجمه کرده است و امثال رمضان عبدالله نیز مانند سید حسن نصرالله پیام امام و رهبری در باره فلسطین را درک کردند: رمضان عبدالله بسیار انسان با هوشی بود و برخی حاشیه سازی‌هایی که برخی جریانات جهادی کردند در او دیده نشد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *