آتش‌سوزی یک مرکز تجاری در تهران

آتش‌سوزی یک مرکز تجاری در تهران

[ad_1]

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، سید جلال ملکی با اعلام خبر آتش‌سوزی در یک مجتمع تجاری در خیابان فدائیان اسلام، درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت 20:47 امشب حادثه آتش‌سوزی در در یک مجتمع تجاری در خیابان فدائیان اسلام، پایین‌تر از میدان شوش به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان سه ایستگاه آتش‌نشانی به همراه خودروی پشتیبانی به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران با اشاره به حضور آتش‌نشانان در مدت زمان کمتر از پنج دقیقه در محل حادثه، ادامه داد: در محل حادثه مشاهده شد در طبقه منفی سوم یک مجتمع تجاری هشت طبقه که سه طبقه منفی نیز داشت، آتش‌سوزی روی داده است.

وی تصریح کرد: تعدادی از مغازه‌ها تعطیل شده اما تعدادی از مغازه‌ها کماکان فعال بودند که آتش‌نشانان با تجهیزات خاموش‌کننده به طبقات پایینی رفته و مشخص شد یک انباری لوازم خانگی به وسعت حدود 12 متر دچار آتش‌سوزی شده و کاملاً شعله‌ور بود.

ملکی با بیان اینکه احتمال سرایت آتش به سایر انباری‌ها نیز وجود داشت، خاطرنشان کرد: آتش‌نشانان عملیات را آغاز کرده و به سرعت آتش را خاموش کردند، خوشبختانه از سرایت آتش به اطراف جلوگیری شد و در حال حاضر در حال تخلیه دود و ایمن‌سازی محل حادثه هستند.

به گفته سخنگوی آتش‌نشانی تهران، این حادثه تاکنون مصدوم و تلفات جانی برجای نگذاشته است و تا دقایقی دیگر عملیات پایان می‌یابد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *