captcha

فردا، ۴ تیرماه آخرین مهلت شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی ۹۹ است / ثبت‌نام بیش از ۴۵ هزار نفر تاکنون

[ad_1]

فاطمه زرین‌آمیزی سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور در گفتگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو با اشاره به مهلت تمدید شده ثبت‌نام و انتخاب رشته آزمون دوره‌های کاردانی به کارشناسی ناپیوسته گفت: مهلت ثبت‌نام داوطلبان تا ساعت ۲۴ فردا، چهارشنبه چهارم تیرماه ۹۹ ادامه دارد.

زرین‌آمیزی ادامه داد: متقاضیان باید در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای مربوط و اصلاحیه‌های مندرج در اطلاعیه ۲۵ خرداد ۹۹ به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت‌نام و انتخاب کدرشته محل‌های مورد علاقه خود در آزمون مذکور اقدام کنند.

سخنگوی سازمان سنجش با بیان اینکه تا صبح امروز سه‌شنبه سوم تیرماه ۹۹ تعداد ۵ هزار و ۵۱۶ نفر داوطلب جدید و در مجموع تعداد ۴۵ هزار و ۹۵ نفر نسبت به ثبت‌نام در این دوره از آزمون اقدام کردند، عنوان کرد: آن دسته از داوطلبانی که قبلاً ثبت‌نام خود را تکمیل و کد رهگیری ثبت‌نام دریافت کرده‌اند نیز می‌توانند در صورت تمایل تا تاریخ ۴ تیرماه نسبت به مشاهده و یا ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی کدرشته محل‌های انتخابی خود اقدام کنند.

گفتنی است؛ ظرفیت پذیرش در کدرشته‌های کاردانی به کارشناسی سال ۹۹، تعداد ۲۲۶ هزار و ۳۵۶ نفر در ۵ هزار و ۲۷۴ کدرشته محل است و آزمون رشته‌های با آزمون دوره‌های کاردانی به کارشناسی جمعه ۱۴ شهریور ۹۹ برگزار می‌شود.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *