captcha

هدفم این است که ترامپ را به زمین گلف برگردانم

[ad_1]

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری دانشجو، «هیلاری کلینتون» رقیب انتخاباتی رئیس جمهور آمریکا در سال ۲۰۱۶ گفت، این روز‌ها بیشتر زمان خود را به تلاش برای حمایت از «جو بایدن» نامزد دموکرات انتخابات ۲۰۲۰ اختصاص داده است.

به نوشته پایگاه اینترنتی شبکه «هیل»، کلینتون سه‌شنبه شب در مصاحبه‌ای گفت هدف وی این است که ترامپ را «بازنشسته کرده و به زمین گلف برگرداند».

وی افزود، بابت شکستی که در انتخابات ریاست جمهوری پیشین آمریکا از ترامپ خورده است عمیقاً احساس مسئولیت می‌کند.

کلینتون درباره اعتراضات اخیر به قتل «جورج فلوید» شهروند سیاه‌پوست آمریکایی توسط پلیس آمریکا گفت، جامعه دیگر نمی‌تواند شاهد تضاویر و فیلم‌های این چنینی در اینترنت باشد. مردم نمی‌توانند از چنین مسائلی روی برگردانند.

او پیش‌تر نیز در مصاحبه با شبکه «اسکای نیوز» خطاب به ترامپ گفته بود: «فقط به آرامی کنار برو. خیلی ممنونیم. به گلف بازی کردن یا هر کاری که دوست داری برگرد و به دردسر درست کردن برای کشورمان ادامه نده. ممنونم».

وزیر امور خارجه پیشین آمریکا درخصوص انتخابات امسال گفت: «هیچ شکی ندارم که اگر همین سه‌شنبه انتخابات برگزار شده بود او (جو بایدن، رقیب دموکرات ترامپ) برنده شده بود».

در حال حاضر، بر اساس نتایج نظرسنجی «رویترز-ایپسوس»، برتری بایدن در مقابل ترامپ به ۱۳ درصد افزایش یافته است. تنها نقطه قوت ترامپ در مقابل بایدن طبق این نظرسنجی، مسئله اقتصاد بود. ۴۳ درصد شرکت‌کنندگان معتقدند که ترامپ به لحاظ اقتصادی برای آمریکا بهتر است، در حالی که این رقم برای بایدن ۳۸ درصد بود.

از سوی دیگر خبرگزاری «اسپوتنیک» به نقل از رویترز نوشته است، شماری از جمهوری‌خواهان که قبلاً از مقامات امنیت ملی آمریکا در دوران ریاست‌جمهوری «رونالد ریگان» و «جورج بوش» بوده‌اند، در حال تشکیل ائتلافی هستند تا از جو بایدن در این انتخابات حمایت کنند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *