درخواست عجیب رئال مادرید برای بازی با سیتی

درخواست عجیب رئال مادرید برای بازی با سیتی

[ad_1]

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، رئال مادرید در دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان و در حالیکه ابتدا از سیتیزن ها پیش افتاده بود، به یکباره دچار افت شدیدی شد و در نهایت در خانه با نتیجه 1-2 مقابل شاگردان پپ گواردیولا شکست خورد. حالا رئال مادرید برای جبران این نتیجه کار دشواری دارد و از شانس چندانی برای صعود به دور بعد برخوردار نیست.

قرار است بازی های باقیمانده از مرحله یک هشتم طبق برنامه قبلی و ادامه لیگ قهرمانان در مرداد برگزار شود. نشریه اتلتیک مدعی شد رئال مادرید قصد دارد از یوفا درخواست کرده بازی برگشت با سیتی نیز مانند مراحل بعدی در پرتغال برگزار شود. مدیران باشگاه اسپانیایی معتقدند شیوع ویروس کرونا در انگلیس هنوز بالاست و احتمال ابتلای بازیکنان این تیم به این بیماری وجود دارد و به همین دلیل آنها خواهان برگزاری بازی با سیتی در لیسبون هستند.

علیرغم عدم امکان حضور تماشاگران در استادیوم ها، بی شک این اتفاق به ضرر گواردیولا و شاگردانش خواهد بود، زیرا آنها بارها تجربه بازی کردن در استادیوم اتحاد را دارند و با فضای ورزشگاه به طور کامل آشنا هستند. باید دید واکنش یوفا به این درخواست رئال مادرید چه خواهد بود و آیا حاضر به قبول این خواسته عجیب است یا خیر.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *