اظهارات مقامات انگلیسی درباره وضعیت بوریس جانسون پس از انتقال به «آی‌سی‌یو»

[ad_1]

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو به نقل از رویترز، یک سخنگوی دفتر نخست‌وزیری انگلیس روز سه‌شنبه اعلام کرد که وضعیت جسمی «بوریس جانسون» نخست‌وزیر این کشور که از شب گذشته به دلیل تشدید علائم بیماری‌اش در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شده، پایدار است.

این مقام انگلیسی با اشاره به پایدار بودن وضعیت جسمی بورس جانسون پس از سپری کردن بیش از 24 ساعت در بخش مراقبت‌های ویژه، اعلام کرد که بوریس جانسون برای اینکه تحت نظارت دقیق پزشکان قرار داشته باشد همچنان در بخش مراقبت‌های ویژه بستری خواهد بود.

بوریس جانسون که به ویروس کرونا (بیماری کووید-19) مبتلا شده است، یکشنبه شب به بیمارستانی در لندن منتقل شد و مقامات انگلیسی در ابتدا ادعا کردند که وی تنها برای انجام آزمایش‌های تکمیلی در بیمارستان بستری شده است. اما دوشنبه شب خبر انتقال بوریس جانسون به بخش مراقبت‌های ویژه به دلیل وخامت وضعیت جسمی وی در صدر اخبار رسانه‌های انگلیس قرار گرفت.

«دومینیک راب» وزیر امور خارجه انگلیس که به‌طور موقت وظایف نخست‌وزیری را بر عهده گرفته است، ساعتی پیش اعلام کرد که بوریس جانسون پس از انتقال به بخش مراقبت‌های ویژه تحت اکسیژن‌درمانی قرار گرفته است، اما اکنون بدون کمک دستگاه‌های تنفس مصنوعی، تنفس می‌کند.

یکی دیگر از مقامات دولت انگلیس که رویترز به نامش اشاره‌ای نکرده نیز گفته است که تا روز چهارشنبه (فردا) هیچ اطلاعات رسمی تازه‌ای درباره وضعیت جسمی بوریس جانسون منتشر نخواهد شد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *