سران قوا به وعده‌های خود برای حل مشکلات معیشتی مردم عمل کنند / مخالفت مذاکره با آمریکا هستیم

سران قوا به وعده‌های خود برای حل مشکلات معیشتی مردم عمل کنند / مخالفت مذاکره با آمریکا هستیم

[ad_1]

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران طی نامه‌ای از سران قوا خواست تا به وعده‌های خود برای حل مشکلات مردم عمل کنند.

متن این نامه به شرح زیر است:

تنها چند ماه از شروع گام دوم انقلاب گذشته است و ما باید هرروز به تمدن نوین اسلامی.
این وعده الهی که خداوند می‌فرماید: وَعَدَ اللَّهُ الَّذِینَ آمَنُوا مِنْکُمْ وَعَمِلُوا الصَّالِحَاتِ لَیَسْتَخْلِفَنَّهُمْ فِی الْأَرْضِ کَمَا اسْتَخْلَفَ الَّذِینَ مِنْ قَبْلِهِمْ نزدیک شویم.

ما دانشجویان دانشگاه تهران وظیفه خود می‌دانیم که هرجا در جهت آرمان‌های انقلاب عمل می‌شود، از آن حمایت کنیم و هر جا بر خلاف این آرمان‌ها حرکتی انجام می‌شود، هشدار دهیم و از مسئولین حرکت صحیح و انقلابی را مطالبه کنیم. روزی قوه قضائیه قول شفافیت و برخورد با مفسدین را داد و بعد از اندک زمانی به آن جامه عمل پوشاند.

ما دانشجویان ضمن حمایت از این اقدامات، خواستار ادامه این روند رو به جلو در قوه قضائیه هستیم و برای بانیان این حرکت به ویژه ریاست محترم قوه قضاییه آرزوی توفیق روزافزون داریم.

همچنین از قوای مقننه و مجریه خواستاریم که به گفته‌های خود هرچه زودتر جامه عمل پوشانده و نتایج عملکرد خود را به طور شفاف به گوش مردم برسانند.

امروز نگاه هزاران شهید و امت اسلام به عملکرد تک تک شما مسئولین دوخته شده است؛ از شما خواستاریم تا که بیش از گذشته به فرمایشات مقام معظم رهبری توجه نموده ودر پی تحقق آن بکوشید؛ و نیز از قوه مقننه که با شعار‌های انقلابی روی کار آمد، خواستار عملی سازی وعده‌های قبل از انتخابات خود از جمله شفافیت و کمک برای حل مشکلات اقتصادی و توجه به محرومان هستیم و تأکید می‌کنیم که نمایندگان محترم به جای تکرار وعده‌های مکرر در رسانه‌ها و فضای مجازی، باید در عمل کارآمدی خود را به مردم نشان دهند که امام جعفر صادق (علیه السلام) می‌فرمایند: کونوا دعاه الناس بغیر السنتکم؛ و نیز از قوه مجریه می‌خواهیم در این یک سال باقی مانده حداقل به قسمتی از وعده‌های خود عمل کند و زخم‌های معیشتی مردم را-که نتیجه دل بستن به خارج و غفلت از داخل است- التیام بخشد و از کاغذ پاره‌ای به نام برجام دست بردارد و با تکرار نام آن، بر زخم‌های دل سوختگان انقلاب، نمک نپاشد.

وهمچنین ما دانشجویان مخالفت خود را با هر نوع مذاکره با آمریکا را اعلام داشته وخواهان توجه هر چه بیشتر به داخل در جهت تحقق شعار جهش تولید هستیم.

در نهایت ما دانشجویان دانشگاه تهران خطاب به سران سه قوه اعلام می‌داریم که تک تک کار‌های آنان را زیر نظر داشته و حامی اقدامات انقلابی آنان خواهیم بود و به توفیق الهی پرچم آرمانخواهی و مطالبه گری را زمین نخواهیم گذاشت.
وَآخِرُ دَعْوَاناْ أَنِ الْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِینَ

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *