captcha

رزمایش همدلی در منطقه ۷ همزمان با دهه کرامت

[ad_1]

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۷، سمیه حاجوی با بیان این مطلب افزود: به منظور کاهش اثرات مخرب شیوع ویروس کرونا و همچنین ارتقاء تاب آوری جامعه، رزمایش همدلی و کمک مومنانه از سوی شهرداری این منطقه برگزار شد.

شهردار منطقه ۷ با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب مبنی بر برگزاری رزمایش کمک مومنانه تاکید کرد: با توجه به لزوم استمرار همدلی و مشارکت همه جانبه شهروندان و دستگاه‌های اجرایی در مقابله با بیماری کرونا، تلاش کردیم با همکاری و مشارکت گروه جهادی خادمیاران آستان قدس رضوی منطقه نسبت به راه اندازی کارگاه تولیدی ماسک اقدام کنیم.

وی با اشاره به اینکه فعالیت این گروه جهادی و شهرداری منطقه ۷ با تولید بیش از ۵ هزار ماسک دو لایه به صورت روزانه از اواخر اسفندماه آغاز و تاکنون با اجرا و پیگیری دو رزمایش ادامه پیدا کرده است، تاکید کرد: همه اقدامات این قرارگاه در مراحل مختلف کاری خود اعم از تشکیل تیم کاری و تقسیم وظایف، شناسایی مخاطبان نیازمند اعم از محرومان و اقشار آسیب پذیر، تجهیز سخت افزاری کارگاه ها، پشتیبانی کارگاه‌ها و سایر اقدامات دیگر با همت نیرو‌های داوطلب و جهادی منطقه صورت پذیرفته است.

به گفته حاجوی تهیه و توزیع سبد ارزاق ویژه نیازمندان در دهه کرامت با همکاری کارگروه فرهنگی و اجتماعی و خادمیاران آستان قدس رضوی منطقه از دیگر اقدامات اجرا شده از سوی این منطقه بوده است.

وی در ادامه تصریح کرد: به علت کاهش بانک خون کشور در اثر ویروس کرونا با مشارکت بسیج شهرداری این منطقه شرایط حضور سازمان انتقال خون مهیا شد و پرسنل این منطقه با استقبال پرشور در این امر خداپسندانه شرکت کردند.

شهردار منطقه ۷ در پایان یادآور شد: حضور مدیران این منطقه در معابر پرتردد به منظور اهدای گل به بانوان همزمان با روز دختر از دیگر فعالیت‌های اجرا شده در این منطقه در دهه کرامت بوده است.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.