رژیم صهیونیستی یک فرمانده حماس را آزاد کرد

رژیم صهیونیستی یک فرمانده حماس را آزاد کرد

[ad_1]

 به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، رژیم صهیونیستی، شامگاه چهارشنبه، «عبدالخالق النتشه» از فرماندهان جنبش مقاومت اسلامی (حماس) را آزاد کرد.

به گزارش وبگاه خبری «المرکز الفلسطینی للاعلام»، این فرمانده جنبش مقاومت اسلامی اهل شهر «الخلیل» بوده که پس از گذشت چهار ماه از زندان‌های رژیم صهیونیستی آزاد می‌شود.

نیرو‌های رژیم صهیونیستی عبدالخالق النتشه را پس از حمله به خانه وی در ماه دسامبر دستگیر می‌کنند؛ این اقدام صهیونیست‌ها درست در زمانی شکل گرفت که فرمانده حماس نُه ماه پیش از این دستگیری نیز به مدت بیست ماه در زندان‌های رژیم صهیونیستی به سر می‌برده است.

این فرمانده حماس در مجموع به مدت بیست سال در زندان‌های رژیم صهیونیستی بازداشت بوده است که طولانی‌ترین آن ده سال بوده است.

عبدالخالق النتشه از درد حاد قفسه سینه و مشکلات کلیوی رنج می‌برد با این حال، مقامات صهیونیستی عمدا در زمانی که او زندان به سر می‌برد، در رسیدگی به مشکلات جسمانی وی اهمال می‌کردند.

پیشتر، نظامیان رژیم صهیونیستی با حمله به منزل وزیر قدس تشکیلات خودگردان فلسطین، او را به دلیل کمک به فلسطینیان در مقابله با کرونا بازداشت کرده بود.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *