۲۰۰۰ نفر از دانشجویان و مردم ایران برای مبارزه با آمریکا در عراق اعلام آمادگی کردند

۲۰۰۰ نفر از دانشجویان و مردم ایران برای مبارزه با آمریکا در عراق اعلام آمادگی کردند

[ad_1]

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، ۲۰۰۰ نفر از دانشجویان و مردم ایران با امضای طوماری که متن آن خطاب به ابوفدک محمداوی معاون حشدالشعبی عراق نوشته شده است برای مبارزه با آمریکا اعلام آمادگی کرده اند.

متن این نامه به شرح زیر است:

جناب آقای ابو فدک المحمداوی
نایب‌رئیس محترم هیئت حشدالشعبی عراق

با صلوات بر محمد و آل محمد(صلی‌الله علیه و آله) و عرض سلام و احترام، نیک مستحضرید که جوانان ایرانی در طول عمر خویش با این فکر و امید شب و روز خود را گذرانده‌اند که روزی تمام قد در برابر استکبارجهانی و شیطان بزرگ دست به اسلحه برداشته و علاوه بر مجاهدت در میدان‌های فرهنگ و اقتصاد و علم، در میدان نظامی نیز توفیق مجاهدت و مقابله با دشمنان اسلام نصیبشان شده و در این راه جان خود را برای حفظ اسلام و مقاومت اسلامی فدا کنند.

 

امروز برای ما میدان کاملا شفاف است و هر مسلمان منصفی گواهی خواهد داد که حشدالشعبی عراق لشگر اسلام و جبهه حق است و آمریکای جنایتکار در رأس جبهه باطل قرار داشته و شیطان بزرگ است. حال که تروریست‌های آمریکایی‌ و سرکرده ایشان آقای مکنزی، قصد کندن قبرهای خود در عراق را داشته و مقاومت عراق را تهدید به حمله کرده‌اند ما جوانان ایرانی آمادگی خود را جهت پایان دادن به نفس های خباثت آلود فرماندهان آمریکایی اعلام داشته و آماده‌ایم تا تحت فرماندهی شما در هر میدان سخت و دشواری پای نهاده و از بذل هیچ هزینه‌ای در این مسیر نهراسیم، باشد که رستگار شویم.

جمعی از دانشجویان، طلاب و فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌ها و حوزه‌های علمیه ایران

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *