گفتگوی تلفنی رییس دستگاه قضا با اسماعیل هنیه

گفتگوی تلفنی رییس دستگاه قضا با اسماعیل هنیه

[ad_1]

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، رئیس دفتر سیاسی حماس هم در این گفتگوی تلفنی با ابراز تشکر از تماس آیت‎الله رئیسی و همچنین تقدیر از حمایت‎های مقام معظم رهبری و ملت ایران از مردم فلسطین و غزه، این حمایت‎ها را نشانه وجدان بیدار و آگاه ملت ایران دانست و گفت: از خدا می‎خواهم به برکت این روز مبارک که روز مستضعفین است، الطاف خود را شامل همه مسلمین به ویژه مردم غزه کند.

اسماعیل هنیه با اشاره به وضعیت غزه و اقدامات ضد بشری صهیونیست‎ها علیه مردم این منطقه، تصریح کرد: ظلمی که صهیونیست‎ها روا می‎دارند، عواقب وخیمی برای آن‌ها داشته و در مقابل مجاهدان فلسطینی با شکست مواجه خواهند شد.
وی ادامه داد: سیاست ترور که صهیونیست‎ها علیه رهبران مقاومت در پیش گرفتند و آمریکا در حق شهید حاج قاسم سلیمانی انجام داد، نتیجه‎ای جز افزایش اقتدار و عظمت جبهه مقاومت نخواهد داشت و به اخراج اشغالگران از فلسطین و بازگشت فلسطینی‎ها می‎انجامد.

 

رئیس دفتر سیاسی حماس با تأکید بر ادامه راه مقاومت تا پیروزی در برابر صهیونیست‎ها و رهایی همه زندانیان فلسطینی در بند، از ابراز نگرانی رئیس قوه قضاییه کشورمان نسبت به وضعیت زندانیان فلسطینی قدردانی کرد و گفت: اطلاع شما از وضعیت دقیق فلسطین نشان‎دهنده توجه خاص شما و ملت ایران به مساله فلسطین است و شما با قلب خود در کنار ما هستید.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *